Hallo, Ik vroeg me af wat jullie schema op een dag is mijn zoontje is nu bijna 8 maandjes oud en heb deze week zijn eetschema aangepast ik doe nu een fles minder hij krijgt namelijk al groente en fruit genoeg. Maar vraag me af wat jullie je kindjes op een dag geven van deze leeftijd hier het schema van mij, 07:00 flesje 9:30 fruithapje 12:00 warm eten 15:00 flesje 17:30 broodje (smeerkaas/worst) met yoghurtje 19:30 papfles en dan lekker naar bed en tussendoor sap en liga
Ik denk dat deze bij voeding moet. Maar die van Lot met 8 maanden(en nu nog) 7.00 boterham + fles melk 10.00 fruit 13.00 boterham + fles melk 15.30 rijstewafel/liga + fles thee 17.30 groente/aardappelen/vlees + danoontje 19.00 Fles melk
inderdaad ik zie het nu pas dat daar een apart onderwerp voor is stom mischien kunnen ze deze sluiten vraag ik het daar wel bedankt iig voor je antwoord
Met 8 maanden zaten wij op dit schema: 8:30 pap (180/6 + bambix) met fruit (of belegde boterham) 11:30 belegde boterham met thee/sap + fruit 15:00 tuitbeker thee/water/sap + rijstwafel/soepstengel/ontbijtkoek/fruit 18:00 warme maaltijd + volle kwark/yoghurt 19:30 fles 180/6 (soms met rijstebloem)
Hier is ons schema. 8.00 fles pap 12.00 fles 200cc en 1 stukje korst om op te knabbelen alleen eet hij er nog niet van 15.00 1 stuk fruit en 100ml roosvicee 17.30 1/4 potje groente (hij vertikt het om vers te eten) en kokhalst zelfs bij het gladde goedje nog heel veel. 19.00 fles 200 cc
En hier ons schema, s nachts op verzoek BV 7.00 BV 8.00 Half snee brood met boter 9.30 Bv 12.00 half snee brood met boter + Bv 15.00 rijstwafel oid + BV 18.00 Bv + Warm hapje. Vers of 1/3 potje 20.00 BV 22.00 BV De tijden kloppen niet helemaal hoor, het is op verzoek.
Het schema hier nu is 7.00 fles 210+7 10.00 fruithap + water/thee 12.00 2 boterhammen (1 boter en 1 kaas) 13.00 flesje 150+5 15.00 rijstewafel + water/sap 17.00 groente + toetje 18.30 fles 210+7 ochtend en avondfles verschilt nog wel eens. maar over het algemeen kom ik hier op uit..
Hier is het nu als volgt: 6.30/7.00: Papfles van 180+6 schepjes 9.30: fruithap 200 gram 12.00 2 boterhammen+ paar slokjes diksap 14.30/15.00 tussendoortje (soepstengel,stukje fruit,Nijntje koekje o.i.d 1 van deze dingen)+ paar slokjes diksap 16.30/17.00: avondeten (als potje is eet hij die geheel op)+ toetje(yoghurt met drupje diksap of zo'n Kwarkolino) 19.00 papfles 210+7 schepjes
Ons schema is nu: s nachts BV op verzoek 7.00 BV 8.30 pap (van bv) uit een bordje met een lepel. 10.00 thee met rijstwafel/soepstengel of broodkorst. 11.45 broodje met margarine (appel-perenstroop/jam zonnatura) en fruithapje (zelfgemaakt) 12.15 BV 15.00 thee met rijstwafel/soepstengel of broodkorst 17.00 warmeten (zelfgemaakt) 19.00 pap van BV 20.00 BV na het badje en voor het slapen Ze krijgt overdag 3 a 4 keer BV en s nachts op verzoek. Ander drinken gaat nog niet zo goed dus de thee zijn echt maar een paar slokjes. Het is een flesweigeraar dus ze drinkt uit een bekertje, de meerderheid gaat er naast. We oefenen met een tuitbeker in de hoop dat ze daar meer uit gaat drinken.
Oh ja en vers niet eten kan hier niet want ik koop geen potjes! Iedereen maakt die keus voor zichzelf maar ik snap nooit dat mensen zeggen vers lust hij niet?? Het is echt niet als aanval bedoelt want begrijp me goed iedereen maakt zijn eigen keus. Maar het valt me op dat veel kindjes hier op het forum geen vers eten lusten.
Nou dat kan toch best, lijkt me? Die smaken zijn totaal anders en niet te vergelijken. Als je alleen vers geeft en nooit potjes gaan ze dat vanzelf leren maar zolang je keus houd kunnen ze vast wel liever potjes hebben.
Uh Lenn wilde ook nooit vers hoor.. en tja, hij zal toch moeten eten dus dan potjes idd.. Hij weigerde pertinent.. 2 happen en het was klaar.. Wel bijna dagelijks vers aangeboden en sinds een week of 3 eet hij het eindelijk.. Nu krijgt hij nauwelijks nog potjes, alleen als wij iets eten wat hi niet mag hebben of als ik geen tijd heb om te koken.. Dus ja, het bestaat echt..
Ik snap wel dat het bestaat ik bedoel meer dat als je ze de keus niet geeft het niet kan. Mijn dochter krijgt gewoon geen potjes en anders eet ze maar niet.
ik geef een hele.. als hij daar mee gaat klooien breek ik het in tweeën.. dan eet hij het daarna zelf op.. sunnycloud ja dat is zo, hij is nu beide gewend.. eet zowel netjes vers als uit een potje.. (potje zeer sporadisch trouwens). ben allang blij dat hij nu over is.. was echt een complete strijd en aan alleen een flesje heeft hij niet (meer) genoeg in de avond dus dan is een potje als alternatief wel makkelijk.. maar hij heeft het elke avond aangeboden gekregen en zo vanuit het niets at hij zijn bord leeg.. inmiddels zijn we een paar weken verder en eigenlijk eet hij nu alles wat ik hem voor zet..
Tjeetje wat eten jullie kindjes veel!!! Zoveel krijg ik er niet in. 6.30 bv 9.30 fruit( vers) 11.30 1 broodje met korst en diksap 14.30 bv 16.30 groent of aardappelen af en toe een toetje 19.00 bv Ik krijg ECHT niets meer in. Hoe krijgen jullie het voor elkaar?
mijn mannetje eet ook best veel eet ook echt alles wat natuurlijk heel erg goed is ik stelde deze vraag want wil namlijk ook wel is wat anders geven dan alleen liga en vroeg me dus af geef ik hem genoeg of te weinig. Eerste kindje he! haha alles is nieuw
je kan hem 's middags natuurlijk ook een extra stukje fruit uit het handje kunnen geven.. doen wij hier ook regelmatig.. lekker en gezond
Rijstwafels geef ik de kleine van bambix, ik vindt ze namelijk vreselijk en een hele eet ze echt niet op, niet eens een halve. Fruit geef ik tussendoor, maar soepstengel en broodkorst zijn hier favoriet. Fruit eet ze trouwens al heel erg veel, doe het ook door de biologische yoghurt. (in de gewone yoghurt zit suiker, wist ik ook niet)