Zit nu op cyclus dag 39, tel door vanaf me laatste menstruatie 7-10 Omdat ik dus niet weet hoe ik anders moet rekenen. Lastig he. Hihi Ja tuurlijk doe gelijk bericht morgen. Ja het rottige die laatste test is van kruidvat, die worden vlg mij sws eerder donker. Ik weet het, kan beter maar met 1 merk testen ma kon het niet laten (a) Mijn slijm is ene keer wit en andere keer doorzichtig. Dus lastig. Nou gtst begint ! Snel kijke. Hihi Jij ook nog ff succes op het wachtbankje ! Ma spreek je sws nog wel!
Hmm ja lastig....zou iig nog ff door testen . Hihi ja beter met 1 soort testen . Maar heb t ook wel eens gedaan hoor, snap t wel. Oke, slijm is dus ook niks aan af te lezen...hier wisselt t ook steeds. Lastig! Dank je!! Fijne avond!!
Heb toch nog ff een test gedaan, morgen even kijken als ie opgedroogd is. Hele rare vraag, heb de laatste tijd vaak (sinds ik trst) witte sliertjes/vlokken in de urine. Heb jij dit ook gehad, of enig idee wat het is?? Nelllie weet jij dit misschien !? Hopelijk is het een teken dat ik een eisprong heb gehad ma dat is afwachten natuurlijk. Slaap lkkr!
Goeiemorgen! Meisje, ik heb dat 1 keer gehad toen ik in een potje plaste. Maar heb daarna nooit meer 'last' ervan gehad dus ook geen conclusies uit getrokken... het was bij mij iig wel ver voor mijn (ingeschatte) eisprong... Hier mn temp weer iets omhoog...36.3. Afwachten dus! Hier weer een werkdag voor de boeg! En dan...weeeeeeekend!! Werkze dames! Als jullie moeten werken...iig een fijne vrijdag!
Ik had heel veel wit slijm. Heb dat altijd wel een beetje, maar toen viel het wel op dat het veel meer dan anders was... Vooral na mijn eisprong had ik het enkele dagen, dan weer een dag niet, dan weer een dag wel en ga zo maar verder... Misschien een goed teken, wie weet
Nu je het zegt, ik was daar nog nooit echt bij stilgestaan, maar heb dat ook nog gehad hoor. Ik heb eigenlijk geen enkel idee wat het is... Ik kan je jammergenoeg niet helpen daarmee En, heb je al kunnen telefoneren??? Ben benieuwd!
Sorry dat ik niet veel van zegs ben, maar voel me echt niet lekker. Net thuis van het werk (gelukkig korte werkdag) en ben gelijk in m'n bed gekropen, ben zo misselijk Moet eigenlijk nog eten voor middag, maar geraak m'n bed niet meer uit. En om 14u moet ik nog in een plaats zijn voor kinderopvang te bekijken ... heb ik nu écht geen zin in zucht!!!
He dames! Ben super druk op het werk dus reageer vanavond ff. Ff een update Assistente gaf door dat ik met de huisarts moest bellen vanmiddag. Heb gezegd ik wil nu weten of ik zwanger ben ja of nee. Na lang overleg. Nee ben niet zwanger Maar moest vanmiddag terug bellen Heb vriendlief gezegd dat hij maar moest bellen want zal waarsch over een vruchtbaarheidstest voor hem gaan. Latere update volgt 😀👍
Pffft, dus je weet nog altijd niet wat de dokter wou zeggen. Spannend!! Zenuwslopend he, zo wachten op nieuws, amai!! Hier goed nieuws: kinderopvang is geregeld: YESSSSSSS!!! Ik mag van oktober 2015 tot april 2016 naar een onthaalmoeder iets verder (maar ook maar 10 minuutjes rijden, en mijn vriend moet dagelijks passeren, is op de route naar zijn werk) en vanaf april 2016 mag ik naar de kinderopvang die ik zooooo graag wou!!!! Ik supertevreden natuurlijk!!!!!! En nu ben ik weer misselijk van al het heen en weer geren en getelefoneer, dus duik ik weer even de zetel in Doei doei x
Ja hier net zo. Ene dag wel en andere dag niet. Ja, hoop zo dat het een goed teken is!! Wat verveend dat je zo misselijk bent....gaat t al wat beter nu? Wat goed dat je kinderopvang hebt!! Fijn dat je de eerste tijd nog even kan overbruggen. Maar wat is een onthaalmoeder? Nog nooit van gehoord...hihi.
Oke wat een gedoe zeg. Stom dat je zo moest aandringen voordat ze het wilde vertellenn. Maar niet zwanger dus...precies wat je dacht. Gelukkig heb je nu wel duidelijkheid. En nu verder met t onderzoekje voor je vriend...spannend hoor! Hoe voel je je vandaag?
Heel snel ff update. Reageer sws vanavond hoor maar Ben net klaar met werken en vriendlief gaat mee winkelen en dat komt niet vaak voor dus moet ik gebruik van maken haha. De huisarts heeft ons doorverwezen naar de gynaecoloog. Eerst zei hij maandag tegen mij dat mijn vriend bij hun een zaadonderzoek kon doen en nu gaf hij aan dat het beter was als wij gelijk naar de gyneacoloog gaan. Ook omdat mijn menstruatie weg gebleven is. Dus gelijk gebeld en 8-12 moeten we er naar toe. Ik ga nu snel shoppen en ben straks sws terug om Even jullie berichten te lezen en te antwoorden !👍
Hoiiiihoiiii, Zal waarschijnlijk niks zijn. Denk omdat ik het nu pas zie valt t op. Eerder lette ik er nie op. Fijn dat je temp. Omhoog gaat, toch wel beetje spannend dat temperatur Inmiddels is het fijn weekend Joepieeeee !
Hoiiii ! Nou lig eindelijk in bed. Was met me vriend al in slaap gevallen op de bank hihi. Drukke werkdag achter de rug dus eindelijk weekend! Daar ben k wel aan toe. Ja we gaan de medische molen in. We zien wel hoe en wat. Ik ga netjes mijn ovulatie gebruiken (deze maand is lastig want ik weet dus niet zo goed hoe, wat en wanneer) Maar ga ook temperaturen en hopelijk wordt ik dan wijzer of ik een eisprong krijg ja of nee. Ik heb nu wel een beetje zoiets van oke het gaat niet zomaar dus ga niet meer zenuwachtig doen of ik zwanger ben of niet. We wachten alles af en als ik een eisprong krijg ben k allang blij 😀 Nellie , hoe voel je je? Vervelend die misselijkheid elke keer. Heb je goed dat je dan ff op bed / bank gaat liggen. Je voelt jezelf. Hopelijk wordt het snel beter. Missaniet, ik vind het bij jou wel super spannend. Heb zelf voorgenomen van alle kwaaltjes niks meer aan te trekken maar de temp en afscheiding klinkt goed als ik Nellie moet geloven. Nog een weekje tot je nod toch ? Fijn! Eerst lekker weekend vieren. Slaap lekker allemaal ! Sorry voor mijn late reactie 😀 😘
Heee!! Hihi snap dat je samen wou gaan shoppen. Is veel leuker dan alleen. Nog wat leuks geshopt? Oke, dus toch naar de gyneacoloog. Misschien wel beter, daar zijn ze gespecialiseerd en kennen ze jou situatie ook. Wel spannend hoor! Wat vind je vriend? 8 dec is wel mooi snel al... Tot die tijd afwachten en wat je zegt...ovulatietesten blijven gebruiken en tempen. Hopelijk is dat nu wat duidelijker! Hier vind ik het ook spannend. Mn temp blijft gewoon 36.3 dus ben bang dat t niet raak is...maar we wachten rustig af. Idd nog een klein weekje. Denk dat ik de 20e of de 21e mijn NOD heb. Maar nu eerst weekend idd! Geen bijzondere plannen hier...vriendlief gaat vanmiddag weg...richting rotterdam, naar vrienden. En morgen weer terug. Ik ga vanmiddag even met schoonmoeder shoppen en vanavond lekker op de bank denk ik. Prettig weekend dames!
Seg Missaniet ... ik denk nu net aan iets!! Vandaag is de 16e november ... nog 4 dagen en je kan testen, jeeej!!! Hoe heb je het gesteld op je avondje alleen thuis? Heb je er een beetje van kunnen genieten?
Hihi ja eigenlijk nog 5 dagen. Als mijn cyclus weer 31 dagen is tenminste...maar iig of de 20e of 21e. Hopelijk hou ik het zo lang vol! Mijn avondje alleen was wel even lekker. Ben nog snipverkouden dus lekker op de bank filmpje gekeken en op tijd onder de wol gegaan. M'n temp was vanmorgen 36.5 dus hij stijgt elke dag iets....ben echt benieuwd of het iets betekend. Hoe gaat het met jou, Nellie? Nog veel misselijk?
Hoiiii! Nee niks leuks gevonden. Hihi maar ben gisteren ook nog ff met me zus gegaan en toen wel 2 leuke shirts gevonden Over de gyneacoloog, me vriend heeft gebeld en zei al tegen mij ik wil begin dec. Anders duurt me te lang hihi ma daar kwamen ze zelf al wel mee. Hij vind het wel fijn dat we nu "hulp" krijgen. Klussen op de verplichte dagen en dan 7maand lang gaat de leukigheid wel keer vanaf. Niet dat het klussen zo erg is hoor, maar we zijn er allebei toch wel erg mee bezig. Hoe is het bij jou? Met je temp en eventuele klachten / syptomen? Spannend man! Bijna je nod !! Ben super benieuwd ! Duim voor je !! en veel plezier vanavond met nieuwe buren ! Spannend !