hier nu 35weken+2dagen ,zit een gezonde knul in van op 1/8 2kg185 ben zelf nu in totaal nog 11kg kwijt ,16/8 kan ik hem weer gaan bewonderen
Dames mooie buikjes hoor! Kwabbernoot, hihi.. je zou niet zeggen dat je op het einde liep bij hem! Gelukkig zegt de grootte van de buik niks over de beeb zelf. Ik denk dat het hier straks met mn verlof wel wat harder gaat met het groeien van mn buik. Doe nu nog tamelijk zwaar werk. Nog 2 daagjes en dan zullen we het zien of hij flink groeit.
Zal ook eens een buikfoto plaatsen, gisteren de groei echo gehad kleine ligt 3 weken voor Bekijk bijlage 265708
viktoriya van harte gefeliciteerd met je dochter .... de eerste sept beeb is dr hoeraaaa hoop voor je dat ze snel zelf drinkt en dat ze lkkr mee na huis mag .dan kan t echte genieten beginne
Mooie buiken allemaal! Het is voor mij alweer een tijd geleden *shame on me* Mijn buikje met 32+6 weken Bekijk bijlage 265780
Wow, mooie buikjes! Die van mij blijft nog bescheiden.. heb nu verlof, dus zal de komende weekjes wel wat harder gaan denk ik. 34 weken precies:
38 weekjes en 3 dagen !! Hopelijk komt de kleine gauw .....want ben het nu toch echt wel spuugzat hoor
hier een foto van mijn buikje met 32 weken zwanger hier eentje van 34,4 weken zwanger nu ben ik ondertussen 36,3 weken zwanger. maar me buikie is niet veel meer gegroeid.
Met trots wil ik jullie mededelen dat wij vanmorgen rond 9:15 ouders zijn geworden van een prachtige gezonde zoon Benjamin Hij weegt 3460 en is 51 cm lang.