Geen vruchtwater?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door dromertje, 10 apr 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dromertje

    dromertje Actief lid

    18 apr 2007
    246
    0
    0
    Nu lees ik ( misschien toeval) steeds meer verhalen over vrouwen die er tijdens de 20 wken echo achter komen dat ze geen of nauwelijks vruchtwater hebben en dat het kindje dan niet buiten de baarmoeder kan overleven. Ik vind dit echt eng en ik maak me er zorgen over. Kun je ergens aan merken wanneer dit het geval is? heb over 2 weken de 20 weken echo en ben best ongerust..
     
  2. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Ik verplaats hem naar onderzoeken en echo's.
    Graag goed kijken waar je iets plaatst.

    Ik denk dat je dit niet kan merken.
    Even afwachten tot je echo, spannend!
    Ik heb me daar eerlijk gezegd nooit druk om gemaakt.....als je je overal druk om moet gaan maken.
    Probeer het nuchter te bekijken....je ziet / hoort dan wel ja.

    Elmo
     
  3. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    jeetje, zo kun je je overal druk om gaan maken. Er kan natuurlijk van alles mis zijn maar daar moet je toch niet vanuitgaan? Er zijn zoveel afwijkingen die een baby kan hebben, maar als je daar zo ongerust over wordt omdat je dat ergens hebt gelezen dan lijkt mij het zwanger zijn helemaal niet fijn.
    Probeer je niet druk te maken. De kans dat er iets mis is, is gewoon klein.
     
  4. Puck70

    Puck70 Bekend lid

    6 jan 2008
    759
    0
    0
    Ik had een paar jaar geleden gelezen over nacrolepsie (mensen die zomaar overal in slaap kunnen vallen, bijvoorbeeld tijdens het fietsen, heel vervelend). En toen had ik het er met mijn huisarts over dat is van de beschreven symptomen best een aantal had. Ten eerste wist hij me gerust te stellen dat ik het niet had, maar ook vertelde hij dat het bij studenten medicijnen heel gebruikelijk is dat ze het eerste jaar van hun studie denken aan zo ongeveer elke ziekte te lijden waarover ze college krijgen.

    Het is een heel natuurlijke reactie dat je je zorgen maakt, maar probeer het los te laten. Er staan ook heel veel berichten op het forum van mama's to be waarbij de 20-weken echo liet zien dat alles goed was (en als je dan bedenkt dat de meesten dat niet melden, omdat je over goed nieuws geen advies hoeft...)
     
  5. Amanthis

    Amanthis Fanatiek lid

    7 aug 2006
    2.015
    0
    0
    Ik heb me tijdens mijn zwangerschap nooit druk gemaakt over de hoeveelheid vruchtwater, ik ging er eigenlijk vanuit dat dit gewoon voldoende was, zo kun je, je overal wel druk over gaan maken en dan heb je 9 maanden lang geen leven.
    En je hoort overal wel spookverhalen, een collega van mij, die was twee weken verder dan ik zwanger (in 2004) maar die heeft diabetes en die kwam met het verhaal dat bij haar geen 12 weken maar 16 weken onzekerheid bestond........soms moet je het je ene oor in laten gaan en het andere oor weer gelijk uit.
     
  6. Kiz

    Kiz Bekend lid

    21 nov 2005
    973
    0
    0
    Onlangs zei een specialist tegen mij dat 4% van alle kinderen een aangeboren afwijking heeft (en dat kan vanalles zijn; ernstig, maar ook minder ernstig). Dat betekent dat het in 96% van de gevakllen gewoon goed gaat! Hou je daar maar aan vast!
     

Deel Deze Pagina