Hebben jullie er moeite mee op dingen uit te lenen? Ik wel, ben zuinig op mn spullen en ben dan bang dat er iets mee gebeurd of dat ik het niet terugkrijg Maar heb er wel moeite mee om nee te zeggen tegen familie.
Ik leen ook eigenlijk nooit wat uit. Maar als een familielid iets vraagt dan geef ik het wel. Ik weet nu ook dat ik het binnen een bepaalde tyd weer terugkrijg. Als het dan kapot is ga ik er zeker iets van zeggen, dan wil ik idd een nieuwe. Ik ga die broek sowieso niet terugnemen. Ik ben ook netjes met andermans spullen, dus dat verw8 ik ook terug.
vind ik ook, en als je dat wiegje ook nog kapot terug krijg zou ik zeggen dat ze niks meer geleendt krijgt. en zou eerlijk gezegt ook een vergoeding willen ontvangen, voor zover ik weet kost een (nieuw) wiegje minimaal 100 euro duss dat is niet niks in mijn ogen..
ben het 100% met jou eens maar ts zegt er al moeite mee te hebben en daardoor zei ik dan moet je het niet uitlenen daarna tikte ik ook anders stuk= nieuw kopen
ja maarja hoezo wil je dan een zwangerschapsbroek terug?? als je het liever niet wil kan je beter zeggen dat je het niet uitleent... mij maakt het niet zoveel en en ben er heel makkelijk in.. als ik spullen of kleding heb die ik zelf niet meer gebruik geef ik het aan de mensen die het goed kunnen gebruiken.. hoef er dan niks voor te hebben en wat ze ermee doen is hun pakkie aan...
Ik leen ook bijna nooit iets uit. idd vanwege de kans dat je het kapot terug krijgt. Ligt er ook wel aan wie hoor. Weet dat sommige mensen ook heel zuinig op spullen zijn ( zeker andermans spullen ) dus dan doe ik het wat makkelijker. Mijn broertje bv is nergens zuinig op,dus die heb ik ook nooit wat geleend. Ik ben zelf wel zo dat als ik iets leen van iemand en het gaat kapot, dan vergoed ik het, of koop een nieuwe. Verwacht dat andersom ook zo.
Dat ligt echt aan het ding dat uitgeleent wordt. Het ledikant lenen we niet uit, want dat is een set met de kast en commode en willen we voor een volgend kindje echt bewaren. Mijn draagdoek leen ik wel uit. Aan verschillende mensen inmiddels. Meestal om even te proberen, voordat ze die doek hoeven te kopen. Badje hebben we ook uitgeleend, dat was niet zo duur en stond ons ook even in de weg. Als we het terugkrijgen is het fijn. Zoniet dan halen we tzt een nieuwe. Zoals je leest: sommige dingen hecht ik meer waarde aan dan andere dingen. Beetje afhankelijk van de prijs, wie het wil lenen, wat ik er zelf nog mee kan, etc..
Ik vind het geen probleem om dingen uit te lenen. Vriendin van me heeft ons wipstoeltje geleend en leent nu nog onze easybase. Vind ik prima, wij gebruiken het nu toch niet. Ik leen alleen aan mensen uit waarvan ik weet dat ze netjes met mijn spullen omgaan.
Ik leen nou ook n ooit weer wat uit, zit al bijna een jaar te wachten op 2 dingen en ook nog op geld al vanaf januari. Nooit weer, zo vervelend
Ik leen ook wel makkelijk iets uit, zowel geld (geen enorme bedragen hoor) als spullen. Ik hecht ook geen waarde aan spullen. Wel verwacht ik dat als iets stuk gaat en ik had het nog weer terug nodig, dat het vergoed wordt. Uiteraard als ik iets leen ga ik er zorgvuldig mee om, gaat het stuk vergoed ik het ook. Maar ik heb meer moeite met lenen dan iets uitlenen.
uitlenen is natuurlijk anders dan weggegeven. Waarschijnlijk wil ze in de toekomst weer zwanger worden en het dan zelf weer gebruiken. mijn vriendin heeft veel zwangerschapskleding uitgeleend aan mij, en alles netjes teruggekregen. ze is nu zelf zwanger en loopt daar nu in. ik heb ook familiespullen `gekregen`, daarvan weet ik dat het na een tijdje weer naar iemand anders gaat.
Ligt er helemaal aan wie en wat en waar voor. EN hoe een vorige keer is verlopen. Heb een vriendin ooit een cd geleend in de kraamtijd van mn eerste kind. Heb het (na tig keer vragen) op de eerste verjaardag van mn eerste onderhand eens terug gehad! Die heb ik dus NOOIT meer wat uitgeleend! Een andere vriendin heeft ooit een zwart tshirtje geleend (had het zelf nog niet eens aan gehad) voor een optreden. Heb het na de zomer en geheel afgewassen terug gekregen! Dat was de eerste en de laatste keer dat ze wat leende! Heb dr daarna ook een tijdje niet meer aan gekeken want ze bleef bij hoog en bij laag beweren het tshirtje verder niet aan gehad te hebben en het maar 1 keer uitgewassen te hebben. Maar weer n vriendin heb ik ooit mn brommer n tijdje uitgeleend gehad en netjes terug gekregen met meer benzine als dat zij hem mee gekregen had. N vriend cdtjes geleend en de volgende keer dat hij langs kwam weer terug gekregen. De buurvrouw hier al eens n stel DVDtjes uitgeleend toen ze met dr gebroken schouder zat. Want ze had niet veel te doen en kon ook vrij weinig zo. Heb ze nadat ze ze gekeken had weer netjes terug gekregen. Kijk dan ben ik n stuk makkelijker met weer uitlenen!
Ik ben super makkelijk met uitlenen want ik heb geleerd totaal niet te hechten aan materiele zaken. Uitzonderingen daar gelaten als iets een emotionele waarde heeft. Maar verder mag iedereen alles van mij lenen, boeit mij echt niet! Mocht het stuk gaan, jammer dan. En bovendien zijn de duurdere spullen toch wel verzekerd.
ik leen echt alles uit, zou bijwijze van spreken mn huis nog uitlenen.. ben echt niet matrealistisch en als t stuk gaat, tjaa dat zien we dan wel weer.. zit natuurlijk wel een verschil tussen een auto en een paar sokken
Heb er niet zoveel moeite mee met uitlenen als ik weet aan wie. Aan goede vrienden en familie, die krijgen het zo mee, maar aan minder goede vrienden of mensen waarvan ik weet dat ze niet met spullen om kunnen gaan, nee die leen ik niks uit.
Ik ben ook makkelijk in , meestal als iets niet nodig heb en andere wel zeg ik ,je mag het lenen/hebben , als je later niet nodig zou hebben en hij is nog goed mag je altijd terug brengenzo niet hoef ik geen nieuwe ,maar dat is dan echt met dingen die niet meer nodig/hoef te hebben maar ik wil bijvoorbeeld boeken wel terug hoor ,dan koop ik z'n boek van 10 of 20 dan wil ik netjes terug ,gewoon mooi in de kast zo heb ik ook een boek van een vriendin stuk gemaakt , nou ja stuk ,was een dikke boek en viel van een hoge kast dus hij scheurde wat ,heb een nieuwe voor haar gekocht ,ze zei ook dat het helemaal niet hoefde ,maar ik vond het zo wel netjes , ik gaf laatste ook iets te leen aan iemand , kreeg hem kapot terug , vond ik niet eens erg ,maar wel toen ze begon dat ik haar kapot had gegevendat was niet waar , ze had hem hele week gebruikt ,dus misschien was het niet zo stevig meer ,maar om te zeggen zo te hebben gekregen vond ik echt niet kunnen , want hij was niet stuk , dus haar geef ik liever niks te leen verder hier kinder fietsen , speelgoed worden regelmatich uitgeleend kleding geef ik weg ,,ze hoeven niet zo voorzichttig mee te zijn bang dat er iets mee gebeurd vooral kids de maken kleding vies of kapot hoef ik niet terug hoor , ook geen geld of vergoeding ,heb zelf eens ook kinder kleding geleend gekregen wat ik terug moest geven ,maar vond nooit fijn om te krijgen want je bent dan zo voorzichttig mee dat het niet leuk meer is