hallo dames, Hebben jullie deze maand de alleenstaande ouderkorting al ontvangen? Normaal staat het rond de 15de op mijn rekening, maar tot op heden helaas nog niet.
nee ik ook niet maar in mijn geval is het zo dat ik in de schuldsanering zit en mensen die in sanering zitten en die een achterstand hebben bij belastingdienst (of diens ex in mijn geval) die in sanering is meegenomen worden handmatig nu verwerkt en kunnen dus standaard rekenen dat het 1 tot ruim 3 weken langer kan duren ook weet ik van toen telefonisch contact dat ze nov'11 met een nieuw systeem zijn gaan werken en er soms nog wat fouten bij insluipen en tja 15e viel op zondag he.... dus 16e zou ook nog kunnen, dat was dan eigenlijk gisteren. inmiddels al wel geld????
zit me ook te bedenken. nieuwe jaar is ingegaan zal wellicht ook voor nodige fouten / problemen zorgen. anders gewoon even bellen !