Mijn zoontje van nu ruim 9 maanden kan staan, zich (soms, alstie er goed voor zit) optrekken aan de box en blijven staan, langs de bank en tafel stapjes zetten. Maar kan bijvoorbeeld nog niet van lig naar zit en normaal van zit naar lig (hij laat zich soort van voorover vallen)...Hij kruipt ook niet, vindt lopen blijkbaar veel leuker! Hij tijgert wel heel de kamer door, dat weer wel!! Maak ik me nu voor niks zorgen of iets? Kan ik met hem oefenen en zo ja, hoe??
pfff hij kan al veel! onze dochter rolt alleen en kan zich in de box optrekken naar zit. Ze onderneemt nog niet eens pogingen om te gaan staan.. Maak je geen zorgen en niks MOET!
Inderdaad er moet helemaal niks, zou hem gewoon lekker z´n gang laten doen.. zo te lezen doet hij het super.
hij moet zeker niks en hij doet al meer dan mijn dochter met die leeftijd deed. En met haar is het ook prima dus maak je niet al te druk.
Zoonlief kruipt nu ruim twee weken, eerst tijgerde hij alleen achteruit Ik heb zelf steeds voorgedaan hoe het moet en hem geholpen door zijn beentjes op de juiste manier te bewegen. Ik moet zeggen dat Julian kruipen in eerste instantie niet zo interessant vond: hij ontdekte namelijk eerst hoe hij vanuit de kruiphouding zelfstandig kon gaan zitten en vervolgens vond hij dat een veel leuker spelletje Inmiddels trekt hij zich ook overal aan op en zet hij wat stapjes langs de tafel. Maak je geen zorgen over de ontwikkeling van de kindje, het komt echt wel! Straks maakt hij weer een sprongetje en kan hij ineens weer veel meer.
Idd geen zorgen maken en hem zelf zn ontwikkeling laten bepalen! Mijn dochtertje kan zitten als de beste en haar fijne motoriek is super. Maar tijgert/kruipt/staat/stapt nog niet, en trekt zich ook niet op. Ieder kindje is verschillend, tis maar net wat ze het leukste vinden om te ontdekken. Ik zou er gewoon lekker van genieten en zien wat er gebeurt