Ik heb wat foto's verkleind om hier te kunnen plaatsen. Ze zijn van het concert van gisteren in de Arena. Dus voor de liefhebbers: *Carol*
mijn vriendin gaat zaterdag! zoooow jaloerssssssss (ik gun het haar wel hoor maar had graag meegewild )
Gaaf zeg!!! Heeft hij weer met een meisje uit het publiek gezoent? Of is hij daar mee gestopt nu hij een vriendin heeft?
Zou er persoonlijk niet naar toe gaan (zie meer in bands als motorhead ofzo ) Maar vind zn muziek meestal wel leuk. En volgens mij is t een erg geinige vent. En aan de hand van de foto's kan ik weer concluderen dat n vriend van me erg op hem lijkt (Hij krijgt er een punt hoofd van dat iedereen dat steeds zegt hihihi)
Niet TIJDENS het concert in ieder geval... haha Hij pakte op een gegeven moment wel een fototoestel uit het publiek, en nam daarmee (zogenaamd?) een foto van zijn ... (achter zijn broek). Daarna gooide(!) hij het toestel weer terug. ging te snel voor een scherpe foto:
Cool mooie foto`s ik ben er ook geweest gister echt in een woord geweldig ik was niet echt Robbie fan(vond wel zijn nummers mooi) maar denk nu wel tja ik zou er wel een beschuitje mee willen eten Ben wel echt bekaf nu om 2 uur thuis vannacht en om 7 uur rammelde het wekkertje weer maar was echt de moeite waard... En voor diegene wat nog moeten gaan ENJOY en vooral GENIETEN.... groetjes liselotje
Ik vind robbie williams best leuk, maar niet zo leuk dat ik naar een van de concerten zou gaan. Maar die laatste foto;s vind ronduit walgelijk... dat je zo trots op jezelf bent dat je foto's van je ..... gaat maken!!!! Dan ben je echt heel erg walgelijk!!!!!! Sorry, Robbie fans.... ik moest het ff zeggen! Groetjes Simone
Wat gaaf die foto's zeg! Jammer genoeg heb ik geen kaartjes.... Voor diegene die nog gaan, veel plezier Liefs An