Goedemorgen dames, Gisteravond rond kwart voor 11 ben ik de trotse tante geworden van Bram, hij is 5 weken te vroeg geboren, net al zijn zus bijna 2 jaar geleden. Hij weegt iets meer dan 2500 gram en doet het goed. Mijn zus was helemaal uitgeput, maar tja... sprak haar ook een half uur nadat ze was bevallen, dus is niet vreemd. De Pappa klonk vooral vreselijk trots! Zowel op zijn zoon als op zijn vrouw. Morgen ga ik op kraamvisite en mijn mooie neefje bewonderen. Vandaag even werken en vanmiddag fuctioneringsgesprekken en vanavond dansen, dus de dag zal snel om zijn. Liefs een trotse Tante Miek
sem zijn basisschool staat vast; hij gaat naar mijn oude school, na zijn derde verjaardag zal ik hem inschrijven; al kan ik niet wachtne om dat nu te doen, hihi erg he?! nou ik ga zometeen overblijven daarna lekker met sem fietsen en boodschapjes doen
dankje! Ik las hem ergens en ik vond hem ZO op dit alles slaan... hoop dat ik weer op mezelf kan vertrouwen snel
hij id idd erg mooi meid, hoop zo voor jullie dat het jullie snel gegund is... en dan de gyn die voorlopig niks wil doen, bah! Leef met je mee!
ach ik kan er wel mee leven hoor MOET ALLEEN NU VAN DE HOOFDPIJN AF KOMEN dan zie ik alles weer wat zonniger hahaha...
hey meiden! annemiek gefeliciteerd met je neefje! veel plezier vandaag met je drukke dag. je zal het vast eens verteld hebben maar wat voor dans doe je? salsa? stijldansen? bbtje arm hoofdje dikke knuf! hannah ligt voor de 2e keer in haar eigen bedje op haar eigen kamertje. 1e keer sliep ze een uur en nu alweer 20 minuten zonder huilen gaat de goede kant op!
Annemiek, Gefeliciteerd met de geboorte van je neefje!!!!!!!!!!!!! BBtje, balen die hoofdpijn. Wolf, als je nu helderrood verliest moet je dat toch als ongie zien of zit ik nu verkeerd te denken.
Yeeeeeehjjjj grote meid!! trots op hannah!!! annemieke van harte met je neefje!!... geloof dat zafira vroeg hoe de hoortest was?.. thuis bij de uitgebreide hoortest is Aiden gezakt.. dus nu worden we doorverwezen naar het sophia kinderziekenhuis daar wordt dan in een dagdeel een hele uitgebreide test gedaan die echt alles doormeet... dus die maar afwachten!.. we hebben er nog geen bericht over gehad!... michelle! wat goed dat elize al doorslaapt!! Aiden wil daar nog niets van weten hoor die krijgt om 11 zijn laatste flesje en komt dan rond half 4 voor de volgende... ook op de dag wil hij er nog niet echt 4 uur tussen laten zitten jammergenoeg.. ik kan het nu aardig rekken tot 3½ uur maar dat is ook echt het matje!... hij heeft het gewoon nog te hard nodig.. dus ja ik biedt het gewoon aan!... @all! met zijn oogje gaat het weer een heeeeel stuk beter! er komt nog wel wat gele drap uit maar lang zoveel niet meer als gister! en de dikke zak onder zijn oogje is ook al aardig geslonken!... XX
dnise hannah deed dat ook hoor eerst tot rond een uur of 4 slapen. op een gegeven moment ging dat over tot een uur of 7 a 8 dus je ventje doet t al heel goed hoor. kan het gehoorprobleem met zn gehemelte temaken hebben? geef jij trouwens borstvoeding of flesvoeding? hannah slaapt meestal van 11 tot 7 a 8 maar dan wil ze overdag soms wel elke 2 uur drinken. heeft ze gewoon wat in te halen denk ik.
@zafria'tja zit beetje lastig in elkaar... tis gewoon heel weinig(voor ongi) en op nod dat wordt ik pas volop ongi, als ik dit mee zou rekenen met ongi zou ik 2,5wk telkens ongi zijn... @bb; ja hoofdpijn is niks aan! @ikkedus; goed vna je meissie! @dnise; als jullie tegen aiden praten reageert hij dan wel?
komt mijn collega net aanzetten met een enorme zak drop mmmmmm heerlijk heb er lekker een paar gegeten maar pfff ow zo moeilijk om er dan vanaf te blijven en die dropjes roepen maar steeds Nog 6 dagen !!! en nog 7 dagen genieten van 29 jaar te zijn