Ik kon niet slapen, lag veel te veel te piekeren. Ik heb vanmiddag om half 1 extra echo. Zou eigenlijk volgende week donderdag er pas weer 1 hebben, maar hou ik niet vol tot doe tijd.... Duimen jullie ook voor mij?
Wat fijn, Danielle, dat je zorgen serieus genomen worden en je extra echo krijgt. Ik duim zeker ook voor jullie en zou willen dat we wat extra vertrouwen voor je kunnen toveren! Ik had gisteren een temp dip en vanochtend iets hoger, dus hoop zo dat m'n ei geweest....spannend (maar niet leuk spannend eigenlijk, vervelend en onzeker spannend....). Succes dames!
*doet een vreugdedansje* Joehoeee onze inimini is super goed gegroeit en het hartje klopte nu nog duidelijker. Pfff in het begin was het schrikken want hij had zich een beetje verdraait en de vk had dat echo ding gewoon horizontaal op mijn buik waardoor je dus op het hoofd aanzicht keek. hierdoor leek het alsof het niet gegroeit was en een wazige vlek. toen ze het ding draaide kwam er duidelijk een klein beebje tevoorschijn en wat denk je........."hij/zij bewoog zelfs!!!" de navelstreng was ook al heel duidelijk te zien. Volgende week vrijdag krijg ik de termijn echo en de maandag erop weer bij de vk. we hebben besloten dat we zoonlief volgende week vrijdag meenemen naar het ziekenhuis voor de echo. Ik ga nu zoonlief snel van school halen en daarna ga ik naar mijn moeder om de echo te showen. ik zal dan meteen de foto erop zetten kunnen jullie ook spieken naar onze inimini..
Gefeliciteerd Melanie!!! Joepie!!!!! Ik vertrek over 15 minuten en hoop over een uur ook zulk positief nieuws te kunnen plaatsen!!!
Hallo dames! ook ik heb in maart miskraam gehad, wou even niet meer op deze sites kijken maar lees en schrijf u toch maar weer mee!! wat super voor de meiden die weer zwanger zijn hier!!!gefeliciteerd!!! hoop als het deze ronde bij mij ook weer raak mag zijn, het ongi worden vindt ik elke keer toch best moeilijk, nadat je weet hoe het zwanger zijn is! mijn nod is denk ik 21-6, duurt nog ff heeft iemand hier ook ervaring met pijnlijke eisprong en na miskraam ook steeds last van zere lies na ei???
Heej miek!! Het is inderdaad moeilijk als je steeds maar weer ongesteld wordt, gelukkig ben ik maar 1x ongi geweest na de mk. ik hoop dat jij 21-6 ook positief test van een plakbeeb!! Heb zelf geen ervaring met pijnlijke eisprong. had wel pijn aan mijn eierstokken een paar dagen na mijn ovulatie. dit is waarschijnlijk de innesteling geweest want 6dg later teste ik positief! Ik duim voor je mee.. Succes danielle, je ligt nu vast op het bedje te genieten van je mooie beeb...hopenlijk net zo een mooi nieuws en foto als mij.. *plaats de foto over 1uurtje*
hoi Melanie, bedankt voor je snelle reactie! gelukkig voor jouw dat het zo snel ging!! geniet ervan! hopen idd als bij mij goed teken is!! maar had ik afgelopen maanden ook naar miskraam dus ga er maar niet vanuit!wel ben ik nu erg moe! maar lijkt me nog een beetje vroeg voor symptomen dus maar rustig afwachten en gezellig hier meekletsen!
miek, ik heb nu idd alle 3 de rondes na mk de eisprong goed gevoeld. had ik eerder niet. nu heb ik vaak 3u lang erg pijn, kan dan bijna niet lopen
Hoi Kell84 oke "gelukkig" ben ik niet de enige dus die dat heeft, maak me soms wel zorgen erover, voelt net als er wat in de knoop zit ofzo, en denk ik dat het misschien nu niet meer lukt ofzo(kan me van alles in hoofd halen:S) idd dat van niet lopen etc heb ik dan ook, ook zitten erg gevoelig enz
Geweldig nieuws Melanie super! Succes Danielle, jij krijgt vast net zo'n mooie echo! Even een klein berichtje van mijn kant hier . Nog steeds druk , gaat niet zo best met mijn moeder, zit zelf op de wachtbank ,maar normaal voel ik van alles en deze ronde voel ik compleet niks. Geen zere boobs, niks gewoon . Wat dat dan weer is . Snap er niks meer van Denk je je eigen lichaam een beetje te kennen .. Niet dus Moe van maar goed we wachten maar rustig af . Hoop dat het met iedereen goed gaat en dat iedereen maar mooie echos mag krijgen .
Onze beebie doet het hartstikke goed! *Verliefd* Ik loop nu weer een paar dagen voor zoals ze hem gemeten hebben. Zou nu 8 weken en 3 dagen zijn (uitgaan van eisprong ben ik vandaag precies 8 weken). Hij is 1.66 cm. Het hartje klopte keurig (en knetterhard), we hebben ons kindje zelfs zien bewegen (heel klein beetje). De navelstreng was ook al goed aanwezig en klopte ook mee op ritme van hartje, dus dat was erg goed.
Miek, welkom hier. Het is ook hartstikke moeilijk wanneer je na een miskraam ongesteld wordt... je hoopt toch....En dat is hartstikke begrijpelijk! Vervelend dat je zo'n pijn hebt van je eisprong... Alicia, sterkte met je moeder. ik duim heel hard voor je hoor en ik denk aan je!
Danielle en Melanie, hartstikke fijn, proficiat! Miek, welkom! Dat gevoel herken ik, dat je zo gruwelijk baalt van die ongesteldheid omdat je het gevoel van zwanger zijn terug wilt. Hoop zo dat wij dat binnenkort ook hebben. 21-6 duurt dan nog lang ja hoe kom je het wachten door? Ik gebruik als sinds bijna 4 jaar geen pil meer of ander hormonaal voorbehoedsmiddel. Sinds die tijd voel ik regelmatig mijn eisprong, zeker als ik het combineer met cyclus/kalender. Ik ben heel onregelmatig, dus voor mij is het een uitkomst om wat beter te weten wanneer ik ongesteld word. En de laatste maanden dus ook handig om te weten wanneer ik eisprong heb, samen met temp lukt dat aardig. Ik kan niet echt zeggen dat ik het na de miskraam beter ben gaan voelen. Misschien ben ik er meer op gefocust, dat wel. Mijn temp en gevoel in onderbuik zeggen me wel dat eitje geweest is of binnenkort gaat komen. Zou superfijn zijn!