Harde buiken..

Discussion in 'Zwangerschap' started by firefly, Apr 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. firefly

    firefly Fanatiek lid

    Jan 29, 2010
    1,845
    1
    38
    Hallo meiden !

    Vannacht kreeg ik ineens last van harde buiken.. Deze bleven maar komen. Na 3 uur had ik het wel gehad en ben ik onder de douche gegaan. Dit heeft gelukkig geholpen en vanaf half 5 tot net goed doorgeslapen en nergens geen last meer van gehad..
    Maar ik vraag me af is dit normaal?
     
  2. ukoldaatje

    ukoldaatje VIP lid

    Feb 2, 2008
    5,082
    0
    0
    Tegen mij zeggen ze altijd:

    als ze in rust en regelmaat komen of pijn doen, contact opnemen met de verloskundige.

    Ik heb ze ongeveer bij elke beweging, zolang ik niets doe zijn ze weg.
     
  3. firefly

    firefly Fanatiek lid

    Jan 29, 2010
    1,845
    1
    38
    Ziekenhuis gebeld op het spoednummer, wegens de feestdag zijn ze gesloten.. piep piep piep.. Ja heb geen idee welk ander nummer ik kan bellen..
     
  4. ikweetniks

    ikweetniks Actief lid

    Dec 15, 2011
    173
    0
    0
    spoed eisende hulp
     
  5. ukoldaatje

    ukoldaatje VIP lid

    Feb 2, 2008
    5,082
    0
    0
    Nou moe!
    Is dat idioot!!

    Idd spoedeissende hulp of evt de huisartsenpost . Zij kunnen je doorverwijzen en evt het nummer geven.
     
  6. karine26

    karine26 Actief lid

    Jan 7, 2009
    283
    1
    0
    onderwijzeres
    Bergen
    Spoed gesloten op een feestdag... dat is mooi :( Zou toch ergens een nummer moeten zijn, kan toch niet dat je op feestdagen maar 'allemaal geen problemen mag hebben, laat staan bevallen'.
     
  7. Ster27

    Ster27 Fanatiek lid

    Jan 14, 2010
    2,905
    254
    83
    Hier in het zkh moet je bellen met de afdeling verloskunde wanneer bij spoed de poli gynaecologie gesloten is. De afdeling verloskunde is iedere dag dag en nacht bereikbaar.
     
  8. december

    december Fanatiek lid

    Apr 9, 2011
    2,724
    0
    0
    Heb je nog iemand kunnen bereiken firefly?
    Belachelijk zeg, ze zouden je toch op z'n minst een ander nr moeten geven waarop wel iemand te bereiken is.
     
  9. firefly

    firefly Fanatiek lid

    Jan 29, 2010
    1,845
    1
    38
    Hai meiden,

    bedankt voor jullie reacties. Heb t algemene nummer van het ziekenhuis gebeld en ben toen doorverbonden met de afdeling verloskunde. Nu weet ik dat ik het ''beval nummer'' moet bellen als er wat is.

    Zijn wel even naar het ziekenhuis geweest. Ze hebben me aan de CTG gelegd en zagen idd de regelmatige harde buiken. Gelukkig geen weeen en ook geen ontsluiting. Urine was gelukkig ook goed.
    Dus mocht weer lekker naar huis. Moet het goed in de gaten houden hoe het verder gaat. Word het erger of meer klachten krijgen moet ik meteen bellen.
    Ze konden nu geen oorzaak vinden. Ze vertelde dat het misschien kon komen doordat de baarmoeder deze tijd een groeispurt krijgt en het vruchtwater ook meer word. Dus de komende dagen maar flink rusten en hopen dat het snel overgaat !
     
  10. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Gelukkig. En IDIOOT dat een vk praktijk gesloten is met feestdagen? Eh... wat als je nu uitgerekend was? :( :$

    Ik herken precies wat je beschrijft, ben er niet voor naar het zh geweest, kon mijn vk bereiken, en moet het rustiger aan doen. De harde buiken waren zo frequent (en onaangenaam) dat ik ontzettend bezorgd werd. Bij mij heeft het vooral met drukte, heen en weer gevlieg met werk en een peuter, en dat soort dingen te maken. Sterkte ermee! Blij dat het geen weeen waren, die horen we nu nog niet te hebben!!
     
  11. december

    december Fanatiek lid

    Apr 9, 2011
    2,724
    0
    0
    Gelukkig meid, doe het maar rustig aan!
     

Share This Page