Hoi meiden, Deze maand goed geklust, om de dag en rond mijn vermoedelijke ei wat extra. Dit was vorige week vrijdag. Ik had toen ook een paar dagen vruchtbaar slijm . De laatste week alleen zondag geklust (na mij ei). En dinsdag, maar toen is mijn vriend niet in mij klaargekomen. Nou had ik gisterenavond een enorme steek links bij mijn eierstok. Zou dit een verlate eisprong kunnen zijn? We hebben nog snel even geklust. Of kan het ook iets anders zijn? Verder heb ik geen klachtjes. Wie weet wat dit is?
daar ben ik ook enorm benieuwd naar wat dat kan zijn heb ik namelijk ook gehad 2x op vrijd en zond volgens mij ook na mij ei ???
Dat zou wel snel zijn. Als het deze maand niet raak is ga ik ovu-testen proberen. Kijken of dit het mysterie oplost. Het voelt echt als een tweede eisprong. Waar voel je een innesteling?