Ik zou het niet verzetten. Als zij niet willen komen voor zo'n domme reden dan vieren ze de verjaardag van hun kleinzoon maar niet, mogen ze fier op zijn! Kan in zulke dingen nogal fel reageren.
Zeker niet verzetten, je nodigt uit en dan is het aan de genodigden om daar op in te gaan of om af te zeggen. Lekker dat feest gaan vieren, ook zonder die mensen wordt het een bijzondere dag!
Absoluut niet! Ze kunnen komen, graag of niet. Als ze nou echt iets heel belangrijks hadden gehad had je ze wellicht op een ander moment kunnen uitnodigen. Maar niet komen omdat je moet kaarten of voetballen......adios dan zoeken ze het maar uit. Het is wel duidelijk waar hun prioriteiten liggen
precies!! JIJ beslist dat het die dag is en als ze niet komen is het HUN verlies hoor, zeker voor zulke domme en onbelangrijke plannen!! Mijn schoonmoeder is ook niet gekomen op onze zoon zijn verjaardag vond ik heel erg maar is nu eenmaal niet anders. Ik vind het zoiezo dom om een kinderverjaardag naar een andere dag te verschuiven, je bent maar 1 keer jarig als kind en niet meerdere dagen ofzo.... dus gewoon lekker vieren en schijt hebben aan wie niet wil komen!
Nou als mijn schoonouders dat zouden zeggen tegen me zou ik ze recht in het gezicht zeggen nou dan komen jullie niet als kaarten en voetbal belangrijker is dan je kleinzoon hoef je helemaal niet meer te komen, ze weten toch verdomme wanneer hij jarig is. En ze zouden ook echt niet op een andere dag hoeven te komen voor ze verjaardag als ze om zoiets kinderachtigs wegblijven. Het lijkt wel of alles om hun draait en jullie maar moeten luisteren. Zou daar echt zo klaar mee zijn. * En wat me man zou vinden intreseert me dan geen ene moer, een man wie dit zou pikken van zijn ouders zou trouwens ook maar een slappe zak zijn dan haha. * Gewoon lekker zijn verjaardag vieren en hun hebben lekker pech. * Zou volgend jaar niet eens meer wat zeggen, en als ze dan wat zeggen zeg je gewoon nou jullie weten toch wanneer hij jarig is en op die dag kun je gewoon komen daar hoef ik opa's en oma's toch niet voor uit te nodigen die weten dat toch gewoon, of hebben jullie weer wat belangrijkers te doen soms. Ik ben echt gemeen met dat soort dingen hoor.