Dankjewel! Eigenlijk wel redelijk we zijn lekker naar de hei geweest, toen een paar uurtjes lummelen (spelletjes&forum) en nu lig ik op bed boek te lezen.. Makkelijker doorgekomen dan de afgelopen dagen. Nog heel even... Durf geen slaappil te nemen dus wordt een lange nacht denk ik. @meintje Jezus mina, dat is heftig! Ik hoop heeeel erg hard voor je dat het iets dufs blijkt te zijn!
Wij zitten aan de andere kant van het spectrum. Afgelopen week gesprek gehad op school en vermoedelijk is hij klaar met de basisschool. Qua lesstof dan, qua emoties loopt hij juist achter, hij kan bijvoorbeeld totaal niet omgaan met frustratie, heeft soms erg veel moeite met omgaan met andere kinderen. En dus willen ze dat we hem laten onderzoeken en begeleiden. En daar ben ik het wel mee eens, maar het voelt toch ergens als falen, dat ik mijn kind niet kan geven wat hij nodig heeft. Het is niet een minder groot issue dan de andere verhalen, maar een ander issue. En het is ontzettend zwaar om je kind te zien modderen en gewoon niet te weten of er goede hulp kan komen en hoe je die kan geven. Sterkte meis, ik hoop dat jullie verder komen met de onderzoeken, dat het goede handvatten gaat bieden!
Die gooi ik er ook regelmatig in, helaas is dochter het niet met me eens. Momenteel zelfs zo erg dat als ik even naar boven ga om iets te pakken dat ze onderaan de trap staat te huilen. En als papa aanbiedt een boekje voor te lezen gaat ze alleen maar harder gillen Maar het is een fase, de jongens hadden er ook last van, maar mij was beloofd dat meisjes papa's kindjes waren. Ik ben nog aan het wachten!
Haha ja dat doe ik ook hoor. Maar ze hangt toch erg aan mij. Ook bij papa op zijn vrije maandag gaat het hetzelfde met zichzelf niet kunnen vermaken. Ook hij is er wel klaar mee
Hier ook nog aan het wachten dus, haha. Dafne wat ouder dan de jongste. Die loopt me gewoon overal achterna. Als ik op zolder ben om een wasje in machine te doen, komt ze ook gewoon naar boven. Zelfs als ik alleen even wat wil pakken loopt ze me achterna. Het wordt echt irritant.
O dat is weer net even anders ja. Maar net zo'n grote uitdaging voor in het leven. Lastig en zeer frustrerend, vooral voor hem. Jullie ook succes met de onderzoeken. Inderdaad wat je zegt, je ziet ze moeite hebben en je weet gewoon niet wat de toekomst je brengt en of hij inderdaad de juiste hulp gaat krijgen
Ik krijg zo'n honger van die kook tips zit al hele week te kwijlen om de creamball van kfc maar hubby was gisteren te laat thuis ervoor, anders had ie 'm meegenomen
Dat doet mijn jongste ook. Loopt de hele dag achter je aan, behalve als t moet natuurlijk. Want denk maar niet dat ze meeloopt als we boodschappen aan t doen zijn. Als Mn man ook thuis is doet ze dit niet hoor, dan blijft ze beneden met hem.
Ook als hij er is, heb ik schijnbaar stroop aan mn kont, haha. Gelukkig in de supermarkt nooit problemen. Ze hoeft heus niet uren zelf te spelen, maar zo af en toe eens een kwartiertje, half uur, zou fijn zijn.
Vriend en ik zijn recent uit elkaar. Wat voel ik me *piep* en alleen. Daarbij het verdriet van de kinderen, vreselijk om te zien. De meeste zorg die op mij terecht komt (wat ik echt met liefde doe), ze treiteren elkaar de hele dag. Ik vind het zwaar in mijn eentje, al deed ik best al veel alleen. Zoveel dingen die op je af komen, terwijl je helemaal niet wilt. Zo verrot dat iemand maar beslist. Jou leven ineens een heel andere wending neemt, dan ik voor ogen had