Wij wonen in een prachtig huis in Lelystad. We wonen al praktisch ons hele leven in Lelystad. Al een tijdje beginnen we dat zat te worden, het vooruitzicht om hier tot ons dood te wonen spreekt ons alles behalve aan Nu opperde mijn man dat het misschien wel een goed idee zou zijn om naar Almere te verhuizen. Ik vraag mij af of dat wel echt een verandering gaat zijn of dat we het net zo saai als Lelystad zullen gaan vinden? Graag jullie mening/ervaring?
Ik zou persoonlijk ook niet voor almere kiezen. De stad trekt mij niet zo eerlijk gezegd.. ik heb 10 jaar lang in Lelystad gewoond (waterwijk) en vond het altijd erg fijn daar, mede omdat je toch iedereen kent. Maar eerlijk is eerlijk, almere heeft ook wel mooie plekjes.
Misschien handig om te weten wat je precies saai vond aan Lelystad en wat je hoopt te vinden in Almere. Wij wonen in Dronten maar vind het heerlijk! Voor jou misschien nog saaier?
Wat leuk dat je het zo naar je zin hebt gehad in de Waterwijk Deze wijk stond/staat niet echt positief bekend
Wat we vooral saai vinden aan Lelystad zijn de voorzieningen, of liever gezegd het gebrek daar aan.... Ook hebben wij al in verschillende buurten in Lelystad gewoond en nog nooit echt een gezellige buurt kunnen vinden. Verder zijn we eigenlijk gewoon uitgekeken op Lelystad doordat we alleen maar hier gewoonde hebben. Mijn man werkt altijd al in Amsterdam en zou ook wel wat dichterbij zijn werk willen wonen.
In Almere heb je dan wel alles wat je nodig hebt qua voorzieningen. Groot winkelcentrum, kindvriendelijke wijken. En toch ook de rust die Lelystad bijvoorbeeld biedt. Almere is niet meer wat het ooit was, in positieve zin, het is enorm opgebloeid. Succes met jullie keuze!
Ik zou van Zn leven niet in Lelystad willen wonen, en al helemaaaaal niet in de Waterwijk. Ik vind Lelystad echt doodsaai. Saai Centrum, grauw, geen reet te doen in Lelystad kwa leuke voorzieningen. Hier in Almere is altijd iets te doen, worden superleuke dingen georganiseerd, zat te doen voor kinderen maar ook voor ons, alles is elke dag open dus alles bij de hand. Enige waar ik voor naar Lelystad ga is de wok. En elke keer weer denk ik: wat zou ik hier toch zo niet willen wonen.
Ik woon ook al mijn hele leven in Lelystad en zou hier echt niet weg willen. Wij wonen heerlijk rustig en in een kindvriendelijke buurt. Denk dat het uiteindelijk overal wel saai word want op een gegeven moment ken je de stad wel. Ik zou nooit in Almere willen wonen, we komen daar zelden om te winkelen en dan denk ik altijd ik zou hier nooit kunnen wonen haha. Zo heeft iedereen zijn eigen gevoel. maar als je het hier te saai vindt en niet op je plek bent dan zou je het best kunnen verhuizen lijkt mij.
Hier net van almere naar lelystad verhuisd, tot nu toe bevalt het wel! Om te winkelen ga k toch liever na almere of amstelveen!