Niets! WEER NIETS! We stonden zo weer buiten, er was niks te zien ! We waren allebei nogal verbaasd want ze zit echt dag en nacht met haar vingers in haar oren en dan is er niks te zien?! Heb nog gevraagd over een allergie, maar hij zei dat hij dan toch irritatie had moeten zien. Wel hebben we druppels gekregen aangezien de klachten er natuurlijk wel zijn. Iets vettigs wat ook ontstekingsremmend is. Als dit wat uithaald zou er toch wat kunnen zitten (wat gewoon niet te zien is) en zullen er eventueel toch buisjes gezet worden?! We zijn gelijk doorgelopen naar de kinderpoli en voor volgende week weer een afspraak met de ka. Ze zal weer voorstellen haar op te nemen ws of mssn toch de allergietest te doen. Nu begin ik me af te vragen of ik het niet beter kan accepteren en afwachten. Dat zal iig meer rust geven en dat hebben we nodig. Mssn is het dan toch zo dat we het gewoon nooit zullen weten wat haar dwars zit?! Mijn neef had een enorme huilbaby die met 9 maanden van de een op de andere dag stopte met huilen en nu nog zegt hij als ik iets zou willen weten is het wat het toch was waarom ze zo huilde. Wat denken jullie?
Ik heb hier nog nooit gepost maar ik wil toch iets typen, meid laat die allergietest doen! Ik lees dat je al pagina's lang twijfelt of je dat nou wel of niet moet laten doen, doe het gewoon dan heb je zekerheid. Voor wat betreft jouw rust: Is het een idee om samen te slapen? Dat deed ik altijd wanneer ik mijn kleintje niet stil kreeg (de eerste twee maanden brulde hij bijna de hele dag, ik werd er gek van). Ik troostte hem dan met de borst en een hele dikke knuffel. Ik lees dat jij kunstvoeding geeft dus de borst zal dan niet lukken, maar een superdikke knuffel heb je vast nog wel . Dan vielen we samen in slaap, toch wel voor minstens een uurtje. Daarna kon ik weer even tegen het gehuil.
@Noukie: ik zou de onderste steen boven laten halen door de KA hoor! Een uitgebreide allergietest dus, een uitgebreide ontlastingkweek, (vraag naar de triple faeces test!), om maar eens mee te beginnen... Dit is niet normaal en daar moet een oorzaak voor zijn!
Ik zou toch alle koemelk gaan elimineren, dus op de Neocate over gaan. Dat wordt gewoon vergoed als ze allergisch is. 1 blik kan je toch wel betalen als het niks uithaalt? Mama's die bv geven en de verdenking hebben op koemelkallergie elimineren ook alle koemelk uit hun dieet! En soms is er niets. Niet 'niets' in de zin dat er niets is, maar niets in medische zin, dat er dus geen lichamelijke aanleiding gevonden kan worden voor het huilen.
Bedankt dames voor de tips! We slapen idd al veel samen, maar ze lsappt altijd zo licht dat ik me maar hoef om te draaien en ze is wakker dus dat is ook niet echt de oplossing. RM, je hebt gelijk, ik ben het haar verplicht dit uit te zoeken! Ik zal ontlasting meenemen donderdag en er eens naar vragen! ZG, hoe gaat het bij jullie? We gaan eerst voor de test en komt daar niks uit zal ik haar denk idd toch zelf op dieet zetten mochten de problemen blijven. Hoewel ik het in mijn achterhoofd hou dat er idd soms niks uitkomt kan ik gewoon niet geloven dat er niks is dus we zoeken toch nog even door. Hoewel het slapen hier echt wel steeds beter gaat, blijft met veel klachten lopen en blijft ze onrustig (we hebben geprobeerd met de poeppoeders te stoppen maar dit gaat nog steeds niet). Ook blijken er toch wel degelijk kenmerkende problemen in de familie (dit is nl waar de ka maar op blijft hameren, dat het in de familie moet zitten). Toen ik van het weekend bij mijn sm was zei ze dat ze zo´n vreselijke last van hooikoorts had en dat haar zoon (mijn zwager) er ook weer zo´n last van had. Nu wist ik wel dat hij een huilbaby is geweest, maar dat werd toen af gedaan als zijnde erge krampjes die wat langer aanhielden als gemiddeld, maar nu blijkt dat hij ook al heel jong astma kreeg, buisjes heeft gehad wegens oorklachten en dus ook hooikoorts (oh ja dat is waar zegt vriend lief doodleuk grrrr). Dus naast alle klachten kunnen we nu ook het puntje komt in de familie voor aankruisen. Haar ogen zijn nl zo dik sinds het voorjaar is geworden. Haar huid blijven ze ook over zeuren, `dan was haar huid wel slechter geweest` maar ik smeer me een ongeluk en gebruik ook balneum omdat haar huid anders idd kapot is en nu nog heeft ze altijd wel wat plekjes in arm en knieholtes en nog altijd veel last van berg. Dus hoezo was haar huid dan wel slechter geweest?? Ben nu alleen doodsbang voor de test want ik heb hier nog 2 kindjes rondlopen, mijn lieve hondjes! Hoevaak ik ook stofzuig er liggen altijd haren op de grond en dat met een kruipende baby... Laten we niet op de zaken vooruit lopen en eerst maar weer eens donderdag afwachten!
Kindje van mijn vriendin vertoont precies dezelfde symptomen en die heeft hooikoorts, en is allergisch voor stofmijt en nog meer dingen. Hij wordt ook onrustig, krijgt jeuk en dikke ogen als ie in aanraking komt met honden- of kattenharen.
Adi, het lijkt nu idd steeds meer een inhalatieallergie, maar ik vermoed nog steeds dat dit alles is begonnen bij de koemelk wat dan later vaak overgaat in inhalatieallegie, wat dan weer astma kan veroorzaken. Ze zit de hele dag in haar gezicht te wrijven, veel niezen, dikke ogen, haren trekken, onrust, ws dus jeuk in haar oren en veel oorsmeer wat kan worden veroorzaakt door een allergie, maar ook de andere kwaaltjes zijn er nog, verstopping, reflux etc. waarvan je zou denken aan een voedselallergie?! Ben dus erg benieuwd ALS het idd een allergie is of het is begonnen met de koemelk of altijd al een inhalatieallergie is geweest. En nu vrees ik steeds meer voor mijn hondjes
Ik heb ook (erge) hooikoorts maar ben niet allergisch voor onze drie katten. Dus dan zou ze toch niet meteen allergisch hoeven te zijn voor je hondjes? Of begrijp ik je nu verkeerd?
Nee klopt, je hebt helemaal gelijk! Het ging me alleen meer om de astma dan de hooikoorts. Kinderen met astma reageren nl wel vaak op huisstofmijt en huisdieren, maar we wachten het gewoon allemaal even af!
En daar hebben we ook de uitslag rond de mond! Allemaal bultjes/blaasjes en het lijkt wel alsof ze ook jeuk in haar mondje heeft. Wil het nu eindelijk wel eens weten! En dan maar hopen dat de test het uitwijst anders wordt het ws een speld in een hooiberg zoeken (als het niet alleen de melk is).
Het lijkt periorale dermatitis ofwel clownsmond (als ik de plaatjes vergelijk) waarvan de oorzaak dan weer niet bekend is. Of toch allergische contact dermatitis, reactie op allergenen?? In mijn puberteit heb ik het ook extreem rond mijn mond gehad maar dat leek meer acne (waar het schijnbaar dus wel vaker mee wordt verward) Ze had het van de week ook op haar borst maar dacht dat het zonneallergie was. Nu verspreid het zich in no time rond haar mond en ook op haar slaap zie ik wat lichte bultjes (maar deze zijn nog niet rood). Kan wel huilen ondertussen. Elke dag komen er nieuwe klachten bij, maar een oplossing... Is er iemand bekend met deze vorm van eczeem?
De allergietest is gedaan (zielig ). De uitslag over ong 2 weken. Komt er wat uit weet je het, komt er niets uit weet je ook niets omdat het dan ondanks de uitslag toch een allergie kan zijn. Dan zal ik ws nog eens de melk en het brood vervangen, maar daar houd het voorlopig op. Het enige wat hun dan nog kunnen doen is een week opnemen en dat zien we (nog) niet zitten. Zolang ze elke keer 2 stappen vooruit en 1 terug neemt gaan we nog altijd de goede kant op en zullen we het zolang ze dat blijft doorzetten aankijken. Tuurlijk komt er verslechtering in gaan we zeker wel verder zoeken en zal ze worden opgenomen, maar voor nu kiezen we de rust. We gaan lekker een vakantie boeken en genieten van de mooie momenten. Ik zit er nu veel te veel bovenop en dat maakt ons allemaal onrustig. Ben overigens wel erg benieuwd naar de uitslag en hou jullie uiteraard op de hoogte. Bedankt voor het lezen van mijn berichten, voor de tips en het medeleven!!
Maar als er niks uitkomt en je dochter zoveel klachten blijft houden, waarom zou je niet willen opnemen? Ze houden haar in de gaten een paar dagen, en je mag er gewoon bij blijven. Zolang ze geen nare onderzoeken e.d. moet ondergaan, blijft de observatie.
Mag je dan dag en nacht erbij blijven Adi? Dat wist ik niet. Ik zou mijn kleintje anders erg missen dus ik snap de aarzeling wel. Ik hoop dat er iets uit de allergietest komt Noukie. Dat klinkt niet aardig maar ik bedoel het goed. Dan weet je tenminste wat er aan de hand is en dan kun je naar de volgende stap, gericht behandelen van de klachten. Ik wacht in spanning af.
Mijn zoontje is destijds opgenomen met 4,5 maand en het bracht ons beiden rust. Ik mocht gewoon blijven hoor, was heel normaal in dat ziekenhuis.
Zover ik het weet mag je altijd bij je kind blijven, behalve als die op de couveuseafdeling ligt of in de wiegenkamer (dus bij pasgeborenen). mijn kindjes hebben in 2 verschillende ziekenhuizen gelegen op de kinderafdeling en we mochten altijd 24/7 erbij blijven. Je krijgt dan een strecher om erop te slapen, en het eten voor een kleine vergoeding.
Adi ik snap wat je bedoeld en ik denk ook echt dat als de klachten blijven en er niks uit de test komt we haar uiteindelijk wel zullen laten opnemen, maar het lastige is dat we (mijn vriend en ik) hierover niet op 1 lijn zitten. We moeten het er wel samen over eens zijn en ik heb beloofd het hierna (voorlopig) te laten rusten. We gaan de test afwachten en dan eerst eens lekker op vakantie. Als de klachten blijven of erger worden (zoals ik verwacht met oa de uitslag om haar mond) zal hopelijk mijn vriend ook inzien dat het beter is haar toch te laten observeren. De ka vind dit niet echt noodzakelijk aangezien ze goed groeit en ontwikkeld. Mijn vriend houd zich dus ook vast aan deze (voor mij) dooddoener. Ik vraag me echter af of je dan maar moet gaan wachten op nog meer klachten en hoeveel moeten het er worden. Voor alsnog denken zowel de ka als mijn vriend dat het voornamelijk haar pittige karakter is dus sta ik eigenlijk een beetje met mijn rug tegen de muur (met mijn lijstje met klachten??!!)