als ik denk aan kwam het er maar eindelijk in denk ik aan een dikke harde geile lul (sorry maar ik mis het zo)
2 cm ontsluiting en een verloren slijmprop. Dus mag het niet meer van de verloskundige . dus als ik 37 weken ben die avond heb ik de avond van me leven haha.
fibo's en dildo's zijn heel slecht als je zwanger bent er zitten weekmiddelen in om het soepel te krijgen en deze kunnen schade brangen aan je baarmoeder en alles daaronder waardoor je ongeboren kindje schade kan oplopen.
oh, niet dat ik het nu zo heel veel gebruik, maar goed, wist het niet, heb ook niet zo heel veel zin trouwens, maar dat ff off to topic!
Maar om ff op jou verder te gaan! Als ik aan een harde geile lul denk, denk ik aan Hans Teeuwen (een harde lul die is gemaakt op mee te pompen)!