Als ik de verloskundige bel dan voel ik me...

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door mijneerste1, 8 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. HuiBooBee

    HuiBooBee Fanatiek lid

    1 feb 2011
    4.355
    72
    48
    Wat rot dat je je niet gehoord voelt, geeft toch een nare bijsmaak.
    Maar gewoon bellen als je het niet trekt! Je bent geen zeikert hoor!
    Probeer wel je rust te pakken, succes.
     
  2. Sandana

    Sandana VIP lid

    9 jan 2012
    5.682
    5
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Tuurlijk ben je geen zeikerd. Alleen je verwachtingen zijn anders dan wat er nu gebeurd. En dus kom je niet genoeg op voor jezelf als je daar last van hebt.

    De vk kan niet in jouw hoofd kijken wat je verwachtingen zijn. Als je verwacht dat de vk langs komt, waarom vraag je dan niet waarom ze niet komen, wat hun redenen zijn? Internet is echt geen wetboek.... vaak staan er juist de vele uitzonderingen op.
     
  3. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    8 aug 2011
    1.424
    0
    0
    Noord Brabant
    hey meid, wat naar!

    Ik herken het ook hoor: mn hele zwangerschap nooit gebeld voor iets. Tot ik al over de 40 weken was en al de hele middag pijn had die constant was en daarbij steeds om de zoveel minuten harde buiken. Niet echt hoe typisch weeen worden omschreven dus. Ikhad dus iets anders dan wat op het blaadje stond wanneer je mocht bellen.
    Aangezien ik het vanaf een uur of 3 's middags al had en het met 10 uur 's avonds nog niet over was dacht ik: ik bel ff voor tips over wat ik evt vannacht kan doen en wanneer ik moet bellen en natuurlijk: wat kan dit veroorzaken? het is je eerste, dus weet jij veel!
    Daarnaast zat mijn man in die tijd aan de chemo (gaat gelukkig nu weer goed hoor) dus had ik redelijk wat stress, en dat wist zij ook.
    Zegt ze doodleuk: klinkt als een blaasontsteking, ga maar ff naar de huisartsenpost.

    dus manlief, met een potje pies van mij, naar de huisartsenpost 's avonds laat (terwijl ik met verrekte pijn in bed lag en hij doodziek was). zegt de arts daar: alles schoon, klinkt als een beginnende bevalling, laat de vk maar langs komen.

    Bel ik haar op met dat verhaal en dat de huisarts adviseerde dat zij even kwam kijken, zegt ze doodleuk: nu nog? ik hou er niet zo van als andere mensen mij gaan vertellen wat ik moet doen!

    Nou, dan breekt toch je klomp! Ze kent onze situatie, ik ben over de 40 weken heen, heb aanhoudende buikpijn en harde buiken en geen blaasontsteking. rara wat zou er aan de hand zijn?

    Uiteindelijk had zij dus gewoon geen zin om te komen, mocht ik naar t ziekenhuis en bleek ik 1 cm te hebben en idd beginnende weeen. met een slaapmiddel weer naar huis gestuurd en de volgende ochtend was het over. 2 dagen later ingeleid (omdat man er anders niet bij kon zijn).

    dus, helaas een bekend verhaal en ik weet hoe naar en vervelend je je kunt voelen! Hoop voor je dat je heel snel gaat bevallen! Voor zover ik weet zijn dingen als diarreen ook wel echt tekenen dat het er aan zit te komen (je lichaam ontdoet zich vast van alles wat je niet nodig hebt).

    En anders morgen echt om hulp vragen. wellicht kun je iets van pijnstilling/slaapmiddel krijgen, waardoor je wel even een nacht goed bij kunt tanken voor je de bevalling in gaat!

    succes!
     
  4. mijneerste1

    20 mei 2013
    83
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt meiden, ik voel me een stuk beter. vk komt straks langs dus dan zal ik het er ook met haar over hebben.

    en @Sandana bedankt voor je eerlijkheid. is idd ook waar.

    ben erg benieuwd of ik ontsluiting heb, anders kan dit nog dagen gaan duren. vind het erg spannend.
     
  5. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    18 mei 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoe is het nu?
     
  6. mijneerste1

    20 mei 2013
    83
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben best teleurgesteld, nog steeds geen ontsluiting. dus controle wordt volgende week weer oef! :(
     
  7. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    8 aug 2011
    1.424
    0
    0
    Noord Brabant
    :(
    hoop dat je snel mag gaan bevallen!
     
  8. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    18 mei 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bah dat valt inderdaad tegen! Hoop dat de boel snel.op een kier gaat staan, kunnen ze eindelijk iets doen.
     
  9. mijneerste1

    20 mei 2013
    83
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou vandaag gecontroleerd worden, me vk zou langs komen maar omdat het te druk was konden ze niet meer komen, dus dan komen ze morgen. vorige x kwam ze laat en nu van dag veranderd. ik wilde graag naar praktijk omdat ze niet langs konden komen, maar ik had te veel pijn om daar helemaal naar toe te gaan.

    het is echt nu pas dat mijn praktijk zo doet, begin zei ik letterlijk tegen iedereen dat ze naar mijn praktijk moeten want service is heel goed daar maar de afgelopen 3 weken ben ik helemaal niet te vrede. ik word zondag ingeleid en ik zou nu al bij een ander praktijk willen (ik weet dat het nu niet meer kan) maar als t kon had ik het wel gedaan. ik heb nu al een gevoel dat er morgen weer wat is :(
     
  10. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    18 mei 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo ga je lekker met vertrouwen je bevalling in. Pff echt.niet normaal dat ze zo met je omgaan, Bah, echt vervelend voor je.
    Ik zou er vandaag zeker even een opmerking over maken, mocht je vandaag controle krijgen.
     
  11. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    8 aug 2011
    1.424
    0
    0
    Noord Brabant
    he wat vervelend voor je!
    wordt je bij de inleiding wel begeleid door je egen vk?
    Ik kreeg toen een vk vanuit het ziekenhuis toegewezen en die was heel erg aardig. Ik was daar erg blij mee: fijn verplegend personeel en de artsen waren super vriendelijk en ik voelde me helemaal op mn gemak.
    Hopelijk heb jij dat ook!
    Dan heb je alsnog lekker iemand anders aan je bed staan!

    Succes alvast en hou je ons op de hoogte?
     
  12. mijneerste1

    20 mei 2013
    83
    0
    0
    NULL
    NULL
    mijn kleine jongen is vrijdag geboren, moeder en kindje maken het goed. mama is super blij :D
     
  13. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Gefeliciteerd :)
     
  14. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    8 aug 2011
    1.424
    0
    0
    Noord Brabant
    gefeliciteerd!!!!!
    was je vk wel fijn tijdens de bevalling?
     

Deel Deze Pagina