ik zou wensen dat ik de mogelijkheid heb om een enorm dierenopvang centrum kan opzetten, (met woornruimte ernaast ,wel zo makkelijk) waarin ik honden katten vee ed kan opvangen...Ook paarden enzo (ben dierengek maaar helemaal paardengek) zodat als dat mogelijk is ,ik deze zo zou opknappen en vertrouwen geven en goed berijden ed dat ze weer een huisje krijgen....Voor uiteraard alle dieren maar daar ga je iets anders mee om dan paarden. En alle gezondheid geluk liefde bla bla bla zegmaar Maar zo een opvang .....ja dat zou het zijn voor mij.... geweldig, en desnoods met iemand anders samen maar dat zou mijn lust en leven zijn;dat ik alle dieren kan opvangen die maar mijn hulp nodig hebben hahahah
voor mezelf en mijn man wens ik dat alles blijft gaan zoals de afgelopen 5 jaar we zijn gelukkig getrouwd en dolblij met deze zwangerschap uiteraard hoop ik ook op een gezond kindje ! voor anderen wens ik gewoon dat al hun dromen werkelijkheid kunnen worden
Als ik een wens mocht doen en zeker zou weten dat hij uitkomt dan wens ik: Dat mijn Papa nog leeft en samen met mijn Mama snel opa en oma wordt van ons kindje en geen miskramen meer. Lange wens maar ja.
Als ik een wens mag doen, dan wenste ik voor iedereen kracht, liefde, geluk en gezondheid. Daarnaast toch ook nog een wens voor mijzelf. Dat mijn vriend vanuit het hiernamaals kan zien wat een prachtige dochter wij hebben. Het is een meisje waar hij trots op kan zijn. Ik hoop dat hij kan zien dat we het met z'n tweetjes best aardig doen. Ik mis hem en kan eigenlijk niet zonder mijn lieverd, maar ik wil hem laten zien dat ik probeer verder te leven met het gemis en verdriet.