Ja dat dus idd hier dan een puber en een peuterpuber druk zat en ik voel m nog niet echt dus vergeet gewoon dat ik zwanger ben
Haha nou is t je vergeven en heb je gelijk onze naam verteld, maar ssssst Al stond die van jou dus eerst hier ook op 1
Hier geen 4de meer, hoewel man heel cryptisch was met ook al zou ik wel willen, ( niet verder gevraagd) maar het is al druk genoeg met 3 kids en 2 honden Een jongen zou D.aley heten. Een meisje zou ik echt niet weten...na 3 meiden.
Meisje : Esmee of Elise Jongen : Hugo of Ruben ( als manlief niet mee hoefde te beslissen want die namen zijn door manlief afgekeurd )
Update: zoals ik al schreef kan ik dagelijks wisselen. Vandaag weet ik het zeker. Een meisje zou Bowie heten en een jongen Ted. Maar man mag niet meebeslissen want voor hem is het een absolute no go