Wat gebeurt er allemaal daarna? Je wordt neem ik aan gewassen, je bed wordt verschoond.. en dan? En wat doet de partner dan? Hebben jullie meteen na de bevalling lopen bellen of hebben jullie hier nog heel even mee gewacht? enz enz.. Vertel maar .
Ik ben in het zhuis bevallen, maar daarna word je idd gedouched. Ik moest een dagje blijven dus ik weet niet hoe het is als je thuis bevalt. Maar wij hebben na de bevalling wel meteen onze ouders gebeld. Succes in ieder geval! Groetjes Rowena
Na de bevalling ben ik gewassen op bed, is Lotte gewassen en aangekleed en daarna aangelegd ivm borstvoeding. We kregen beschuit met muisjes en wat te drinken en hebben we een aantal mensen gebeld..
Na de bevalling (ziekenhuis) werd Steven eerst onderzocht (apgar score) Toen werd ik gehecht. Steven werd aangekleed Steven aangelegd, hij ging meteen drinken. Daarna gewassen, andere kleren aan. Kregen beshuit met muisjes, en drinken. M'n moeder alvast gebeld, en m'n man z'n ouders. Toen met bed en al nd afdeling gereden, m'n man duwde Steven in z'n kleine bedje. Toen heeft m'n man de rest vd fam gebeld. En dan... alleen maar kijken kijken naar het wonder. Daarna kwam m'n moeder. En kwam er sávonds visite.
Ik mocht na de bevalling (in het ziekenhuis) douchen. Ik moest ook meteen piesen onder de doche. Mijn dochter kwam meteen bij mij! Mijn ouders hebben wat te snaaien gehaald. Ik geloof dat ik rond etenstijd 2 witte boterhammen kreeg (niet gegeten, want ik vind wit brood niet te nassen) Die nacht heb ik astrid van de kamer laten wieberen, want ik wilde slapen en zij had andere plannen. Ergens tegen een uur of 4 werd ze gebracht om te eten! En mijn man... die zat bij te komen van alle commotie en ging na een uurtje of 3 na de bevalling naar zijn familie die toevallig allemaal in de buurt aan het kamperen waren (daar ging mijn bbq.. haha had ik me helemaal op verheugd) Daar heeft hij zich flink volgegooid om te vieren en de volgende dag mocht ie mij komen halen. We zijn van het ziekenhuis uit meteen doorgegaan naar de gemeente om astrid aan te melden.
ik ben thuis bevallen en toen kaye geboren werd gingen ze hem aankleden. Daarna ging me vriend even met kaye naar de babykamer toe zodat de verloskundige me even rustig kon hechten. Ehm daarna hebben ze hem aan me borst gelegt wat niet helemaal ging omdat het te druk was en toen ging die even zijn bedje in. Hij was zo vertrokken toen ben ik even lekker gedaan douchen wat ik makkelijk alleen kon want toen ik klaar was heb ik zelf nog mee geholpen met me bed verschonen ookal mocht het niet Nou en toen ben ik naar beneden gegaan (wat ook niet mocht) lekker beschuitje gegeten en mensen gebelt
Na de bevalling waren eerst de controles en werd ik gehecht. Lynn werd ook direct aangelegd daarna. Toen mocht ik gaan douchen en moest ik proberen te plassen. Daarna weer heerlijk terug het bedje in en genieten van ons wonder. We hebben toen mensen gebeld en de kraamverzorgster heeft toen beschuit met muisjes gemaakt.
Ik ben in het ziekenhuis bevallen. Toen Keano geboren was mocht hij eerst een tijdje op mijn buik liggen ondertussen zuigde ze hem uit, toen werd ie op de verloskamer gecontroleerd, gewogen, gemeten en aangekleed. Toen ze klaar waren gaven ze Keano aan papa, en ging de verloskundige mij hechten. Daarna mocht Keano aan de borst drinken. Toen werd ik geholpen met douchen... toen hebben we mijn ouders en zijn ouders gebeld, daarna mochten we in een ander kamertje zitten en werd de verloskamer schoongemaakt door onze kraamverzorgster, en nog geen 3 uur na de bevalling gingen we terug naar huis, Keano mijn man en ik samen in de auto en de kraamverzorgster achter ons aan...dat was het eigenlijk wel.
Ik ben in het ziekenhuis bevallen (ingeleidt). Na de bevalling werd Iman direct meegenomen omdat ze te klein was... Toen bleek dat alles goed was, wikkelde ze haar in een doek en legde haar bij mij! Mijn man kreeg gelijk een flesje om haar te geven.... Daarna werd ik gehecht. Omdat er al bezoek voor mij op de gang stond en er nog een bevalling gaande was, ben ik pas een uur later gewassen, maar dat maakte me op dat moment echt niets uit. De zuster heeft me gedouched en daarna kreeg ik een broodmaaltijd (ik ben om 18 uur bevallen). Daarna zijn mijn ouders naar huis gegaan en mijn man is nog even bij me gebleven en is toen gegaan, omdat hij kapot was, we waren namelijk al vanaf half 7 in het ziekenhuis. O ja, mijn man heeft mijn ouders en zijn moeder gebeld toen Iman geboren was... En ik moest idd ook plassen onder de douche!
Bij mij werd Giovanna gelijk op men buik gelegd. Dit was om 10.17 toen heb ik haar eerst 10 minuten ofzo bewonderd, en daarna werd ze gelijk aangelegd. Tussen door kreeg ik 1 hechting. Toen pakte de vlk haar voor de testjes en om aan te kleden. Toen kwamen ze eten brengen maar dit hoefde ik nog niet. Toen kreeg Laurens en me moeder Giovanna op de arm...ondertussen had Laurens ook zijn ouders al gebeld. Toen moest ik douchen en moest ik plassen anders mocht ik niet naar huis....nou dat gedaan en toen was het 13.00 en zijn we op weg naar huis gegaan.
Ik kreeg Ilias meteen op mijn borst gelegd, best lang nog voor mijn gevoel, de rest daarna heb ik een beetje in een roes beleefd hihi. Ze hebben in ieder geval de apgar score gedaan en toen kreeg mijn man hem op zijn arm. Ik werd toen gehecht en daarna kreeg ik Ilias weer bij me op de borst. Zo hebben we een hele tijd gelegen totdat ik ging douchen en daarna gingen we naar huis. (ik ben poliklinisch bevallen).
Ik ben in het ziekenhuis bevallen. Milan werd meteen op m'n buik gelegd en hierna hebben ze hem onderzocht en aangekleed. Ondertussen zijn wij gaan bellen. Daarna ging Milan lekker naar papa en werd ik gehecht. Er werd een kopje thee en een beschuit met muisjes gebracht. Inmiddels waren onze ouders er ook en werd Milan aangelegd. Uiteindelijk nog even lekker gedoucht en toen werden we weer naar de afdeling gebracht.
Emme werd meteen op mijn buik gelegd. Toen mocht mijn man de navelstreng doorknippen. Daarna heb ik nog lang met Emme op me gelegen. Toen werd Emme schoongeveegd en gecontroleerd en wij keken hoe dat ging. Daarna werd ik gehecht - dat duurde ondanks dat ik maar 1 hechting had wel even - en kreeg mijn man Emme in zijn armen. Daarna Emme weer terug naar mij en was er koffie thee en beschuit met muisjes. Even rustig gepraat over de bevalling met z'n allen (papa, mama, Emme, vk en kraamverzorgster).Daarna gedouched en een schone pyama aangetrokken. Teruggekomen in een opgeruimde slaapkamer met een verschoond bed. Heerlijk! Nog even heerlijk nagenoten met z'n drietjes en daarna pas gaan bellen. PS Wij hebben bewust even gewacht met bellen om zo even op adem te kunnen komen en even met z'n drieeen te zijn zonder dat nog iemand van het bestaan van Emme wist. Ik vond dat heel fijn en bijzonder. Emme is om 10.31 geboren en we zijn pas om 13.45 gaan bellen naar opa's en oma's en ooms en tantes. Die zijn toen wel meteen op bezoek gekomen, maar dat kon ook omdat we al even tijd voor ons zelf hadden gehad.
Wij (mannetje en ik) hebben dit met grote interesse gelezen, de fantasie is hier lekker op hol geslagen, hoewel het voor ons nog lang niet zover is...
selam ik beviel om 04.28 uur in de ochtend. Tamer moest gelijk weg omdat hij te vroeg was geboren. ik werd gehecht en bleef een half uurtje liggen. Ik heb me zelf gewassen onder de douche en ging toen met bed en al naar de couveuse afdeling. ik heb zelf iedereen gebelt vroeg in de ochtend rond 7 uur want ik kon maar niet slapen.
Ik ben uiteindeijk in het ziekenhuis bevallen. Lars werd meteen bij mij aan de borst gelegd. Apgar is niet gedaan. Hij reageerde goed en dat vonden ze het belangrijkste. Na het drinken werd ik gehecht en Lars aangekleed. Na het hechten hebben ze mij op bed gewassen en kregen we beschuit met muisjes. Ik ben 's nachts bevallen dus we hebben niemand gebeld. Rond een uur of 7 ben ik naar de kraamafdeling gereden en daar hebben we de naaste familie gebeld. Remon is naar huis gegaan om te slapen,k aartjes te regelen en aangifte te doen en toen hij rond 12 uur terug kwam heeft hij lekker broodjes meegenomen voor mij. (het warme ziekenhuis eten trok mij niet). De volgende 2 nachten moest ik ook nog blijven en hebben we al visite gehad.
Ik ben bevallen in het ziekenhuis. Ik kreeg Damiën direct op mijn borst. Toen heeft mijn man de navelstreng doorgeknipt. Ze deden de agpar bij Damiën en toen kreeg ik hem weer op mijn borst. Ik werd gehecht toen ze hier mee klaar waren werd Damiën gewassen en daarna aangelegd. We hebben toen even mijn ouders en schoonmoeder met nieuwe vriend erbij laten komen die waren al in het ziekenhuis. Daarna hebben we Damiën in het wiegje gelegd en heb ik lekker gedouched.
Ik ben in het ziekenhuis bevallen. Ik heb een ruggeprik gehad, daardoor kon ik nog niet op mijn benen staan dus ook niet douchen. De gyn ging mij hechten, ondertussen werd Elise gewogen en getest, daarna aangekleed. Na het hechten heeft de gyn mij schoongewassen en werd Elise aangelegd voor de borstvoeding. Toen heb ik de familie gebeld. Ondertussen heb ik een schone pyama aan gekregen. Ik heb pas de volgende dag gedoucht. Mijn man moest na de bevalling naar huis, omdat het nacht was en ik nog moest blijven. Ik vond dit erg vervelend, had graag mee naar huis gewild.
Ik ben ook in het ziekenhuis bevallen Martina werd ook meteen op mijn buik gelegd. Daarna is ze nagekeken en toen kreeg ik haar weer bij me om een flesje te geven. Ondertussen was er beschuit met muisjes gebracht en de vk en de zuster hebben ons toen alleen gelaten om ons lekker te laten genieten van ons meisje. Toen hebben we ook de familie gebeld. En ongeveer een uurtje mischien anderhalf precies weet ik het niet ben ik opgehaald om te douchen. En daarna ben ik naar de kraamafdeling gebracht. S'avonds om 8 uur is mn mannetje naar huis gegaan en de volgende ochtend heeft hij alles geregeld. Daarna heeft hij mij opgehaald en zijn we naar huis gegaan.