Middelbare school waren de eerste twee jaar een hel vol pesterijen. De laatste 3 jaar heb ik een erg fijne tijd gehad met veel vrienden om mij heen.
Als ik aan mijn schooltijd denk dan denk ik vooral aan pesten. Heb zowel op de basisschool als op de middelbare school geen leuke tijd gehad
Hier helaas ook het pesten (op de MAVO) wat overheerst. Op de HAVO helemaal niet gepest, maar toch kan ik me van die tijd veel minder herinneren. Zonde... Sinds ik werk altijd benoemd als "populaire" collega. Rare gewaarwording, zelfs nog na er al ca. 10 werkjaren op te hebben zitten...
Basisschool verschrikkelijk, ben enorm gepest. Middelbare een stuk leuker. Had een vast groepje vriendinnen.
Hier ook veel pesten. Triest toch dat zoveel mensen die herinneringen hebben. Hoop dat het tegenwoordig beter gaat op scholen, want het beïnvloedt zoveel in je leven
Heel jammer. Ik zal het heel erg zwaar krijgen als mijn dochtertje ook zo gepest zou gaan worden. Vind het nog steeds moeilijk om 'neutraal' met dit onderwerp om te gaan.
Oh ja, same here! Mijn dochter heeft een ontwikklingsachterstand en ik kan me er nu al druk om maken of ze dat wel helemaal zal gaan inhalen en zo niet, hoe daar dan op het voortgezet onderwijs mee om zal worden gegaan door medeleerlingen.
Basisschool was een leuke tijd,geborgen en gezellig. Lagere school vond ik niet heel erg leuk.Veel irritante gasten en meiden.Ik ben niet gepest want had altijd mijn eigen clubje vriendinnen maar ik voelde me nooit echt op mijn gemak. De middelbare was een beetje dubbel.Leuke tijd met leuke meiden maar ook het jaar waarin mijn oudste broer is overleden.Die school was voor mij wel een soort van uitvlucht omdat de sfeer thuis zo deprimerend was. Het valt mij ook op hoeveel hier schrijven dat ze werden gepest, Ik heb 2 kinderen in het basisonderwijs en pesten wordt nog steeds gedaan.Gelukkig worden mijn kinderen niet gepest maar ik weet wel dat het vaak in de kleuterklas al begint met kleine dingetjes maar dat het in de bovenbouw enorm uit de hand kan lopen.
Basisschool super leuk! Geen bijzondere tijd op de middelbare, maar ook geen vreselijke totdat mijn moeder overleed. Mbo vond ik vreselijk.
basisschool was ik echt een extreem verlegen einzelganger en heel onzichtbaar We hadden als laatste klas ook "maar" 35 drukke kids in de klas, nou ja -1 dan mavo: geweldige tijd gehad, 4 jaar lang feest! ik zou het zo weer over doen! ik bloeide daar helemaal op! teveel leuke herinneringen aan dat ik geen favouriete heb.