Haha..allemaal helaas erg herkenbaar Lijkt bij mij nog wel erger dan bij de 1e Ik heb ook dat mijn langer termijngeheugen 'stuk' is...als ik wat moet bedenken van vorig jaar..van sommige dingen..geen idee! Na de 1e zwangerschap is het weer over gegaan, maar duurde wel even
Ja, héél herkenbaar. Dan open ik google, maar heb ik geen idee meer wat ik precies op ging zoeken.. Ik maak de laatste tijd ook echt belachelijke spelfouten, terwijl ik daar normaal gesproken juist zo op let.. Ik typte laatst zelfs een keer 'ligt' in plaats van 'licht'.. Oh en, mijn telefoon ligt sinds afgelopen maandag in brabant, bij m'n moeder..
Oh, zo herkenbaar!! Minutenlang zoeken naar iets dat ik in m'n hand heb. Of een afspraak maken, niet opschrijven en echt compleet verbijsterd zijn als iemand me dan wijst op die afspraak: ik weet van niks??? Mijn man behandelt me nu tijdelijk als dement, omdat ik gewoon niet betrouwbaar ben in dingen onthouden hahaha. Schat, wil jij even eitjes voor me koken voor de lunch? Ja hoor, doe ik meteen ff! Waarop hij later thuis komt en sip naar het aanrecht staart waar dus géén gekookte eitjes liggen.... eeh, sorry
Heerlijk feest van herkenning dit. Bijna net zo leuk als de uitspraken van je partner of de memorabele bevallingsverhalen.
Vandaag ook! Ik zou het pak van mijn man naar de stomerij brengen. KLaar gelegd, al opgepakt, bedacht dat ik toch naar de wc moest, teruggehangen en vervolgens vergeten! Kom ik dan op mijn werk achter. Ook mijn fruit en brood was ik vandaag vergeten. Uhhhh irritant zeg!
Hihi.. Ik stapte van de week m'n auto in na werkdag en kwam er toen achter dat ik m'n theekopje nog in m'n handen had.. M'n kluts ben ik echt kwijt, ja!
blijkbaar ben ik mn gevoel voor ruimte gewoon kwijt. alsof ik et meer kan sturen ofzo. Mijn ouders kwamen vorige week m'n wandelwagen brengen dus ik rij hem de hal binnen, bonk deurpost probeerde em de hal van de berging in te sturen pok en na 3 keer steken stond hij in de berging. Je had dat gezicht van m'n pa moeten zien hahaha. Zelfde met het karretje van de supermarkt meestal staat die achter me bij de lopende band en als hij leeg is dan rij ik hem langs me maar dat past nu dus blijkbaar niet meer. Zat ik bijna klem haha Kom ook vaker een deurpost in m'n huis tegen dan ik zou willen. Terwijl die er echt al vanaf het begin zo staan. Ben echt een kluns geworden.
Ook herkenbaar! Twee weken terug m'n scheen tegen de tafel gestoten. En net weeeeerrr op precies dezelfde plek. Of ik neem in m'n loop complete stoelen mee...ehmm...
Ik ga mijn pincode opschrijven en wel nu haha dat is precies een actie voor mij mijn pincode vergeten..Sorry hoe erg ook vond dit wel het mooiste voorbeeld van allemaal je postcode als pincode hihi
Dan moet m'n vriend ook zwangerschaps dementie hebben hahahaha We waren laatst wezen shoppen en hij had mijn pasje en wilde afrekenen Tikt i tot 2 x toe de pin van z'n pa in Heb t toe maar zelf gedaan voor dat ik er niets meer mee kan hahaha
Whahahaha, vreselijk dit! Maar zoooo herkenbaar! Mijn vriend vroeg van de week nog of dit de hele zwangerschap zo bleef. Ik heb hem van te voren voorbereid dat hij mijn verstand is tijdens de zwangerschap...voor hem de eerste, voor mij de derde. Bij de eerste twee wist ik de weg naar huis niet meer. Heb echt uren lopen! Tot nu toe ook al gekke dingen uitgehaald en vergeten, maar gelukkig heb ik mijn huis tot nu toe kunnen vinden .
T is weer zo ver hoor. Was al weeeekem m'n saver pas kwijt(ondergrondse container) maar ik wist 100% zeker dat hij nog in huis lag. Dus wilde geen nieuwe kopen. Inmiddels liggen er op m'n achterbalkon al 6 vuilniszakken en vond het nu echt te erg worden en had ook al een paar x de pas van de buurman geleend. Vrijdag toch maar naar de gemeente gegaan en een nieuwe betaald en aangevraagd. Schuif ik net wat spullen onder m'n bed vandaan om te zuigen en wat vind ik daar. M'n saverpas. Grrrrrrr En ik wist het. Als ik een nieuwe koop vind ik em! Met m'n voorgevoel is in elk geval nog niks mis
Oh vreselijk maar herkenbaar! Hier altijd supergoed geheugen gehad maar nu regelmatig woordvindingsproblemen. Best lastig bij vakantie spullen inpakken "schat waar is dat ding", welk ding, "ja dat ene ding dat we nodig hebben voor euhhhh". En iets aan t zoeken zijn en niet meer weten wat!!! Had niet verwacht dat dat bij 16 weken al zou zijn...wordt nog wat!
Ik was al weken m'n zonnebril kwijt Ondertussen ook n nieuwe gekocht Kom ik m vandaag tegen. Waar? In de auto van m'n ouders in de stoel van de bijrijder (rug leuning heeft n vakje) Heb nog steeds geen idee hoe dat ding daar terecht is gekomen