Dyson vraag

Discussie in 'De lounge' gestart door Apple2015, 17 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Apple2015

    Apple2015 Actief lid

    23 okt 2015
    252
    0
    16
    Ik heb een dyson dc35 van net 2 jaar oud maar hij begint erg moeilijk te doen. Elke keer als ik hem gebruikt heb leeg ik netjes de afvalbak en eens per maand was ik het filter.
    Het probleem begon met als hij onze leren bank moest stofzuigen kreeg hij moeite. Je hoorde dan een soort dof geluid en stofzuiger begon minder toeren te draaien. Dat doffe geluid was net of de zak vol is zeg maar. Beetje zo een geluid. Ik moet dan de stofzuiger uitzetten en weer aan. Dit soms tot 20 keer toe met de bank stofzuigen. Als ie dat rare geluid maakt is de zuigkracht ook minder
    Nu begint hij het gelijk al te doen met aanzetten en de zuigkracht is stukken minder. Als ik hem uitzet hoor je een hard raar geluid. Ggggggggg doet ie als ik hem uitzet. Klinkt een beetje duister het geluid, maar weet iemand wat het is? Ik kan namelijk geen 6 weken zonder me stofzuiger en misschien kunnen we het zelf oplossen.
     
  2. void

    void Fanatiek lid

    19 mei 2012
    2.356
    19
    38
    0161
    Is ie niet ergens in de slang verstopt?
     
  3. Apple2015

    Apple2015 Actief lid

    23 okt 2015
    252
    0
    16
    Had ik ook naar gekeken, maar daar zit niks in. Echt heel raar
     

Deel Deze Pagina