Alweer een kies?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by tukkertje, Oct 27, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tukkertje

    tukkertje Actief lid

    Mar 14, 2008
    155
    0
    0
    Week of 2 geleden kreeg mike zijn eerste kies. 6 tanden nergens last maar van zijn eerste kies had hij wel een paar dagen wat last. Vooral de luieruitslag zat hem dwars. En meer kauwen op alles wat waar hij op kon kauwen.

    Nu viel mij op dat hij vandaag minder eet dan normaal, meer jammert/huilt en hij had zojuist alweer zijn 2de luier(wat minder hard dan normaal) en bij zijn kontje schoonmaken zat wat bloed(na een grondige :D inspectie was het uitwendig bloed). Hij had er ook alweer wat schrale plekken. Verder is hij al zeker anderhalve week flink verkouden maar dit zal hier nergens mee te maken hebben neem ik aan.

    Maar je zou zeggen(heb nog niks gecontroleerd) dat na 2 weken de volgende kies alweer op komst is. Dat kan dus zo snel achter mekaar? ja waarom niet zou ik zeggen maar even kijken of er meer zijn die dit herkennen.

    michel.
     
  2. rodelief

    rodelief Fanatiek lid

    Feb 14, 2008
    1,527
    0
    0
    Jahoor hier ook binnen een maand 4 kiezen. Dus dat zou best kunnen. Nu is het alweer een week of 4 stil in zijn mond. Ben benieuwd wanneer de volgende zich aandienen.
     
  3. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,193
    35,893
    113
    Jesper kreeg 4 kiezen binnen 2,5 week, dus het kan zeker hoor!
     
  4. Grassprietje

    Grassprietje Fanatiek lid

    Dec 3, 2006
    2,328
    0
    0
    tukkerland
    jep kan heel goed hoor! Marit heeft op 3 tanden na haar hele gebit al..
     

Share This Page