Goede Morgen Dames, We zijn nu 30wkn zwanger en vorige week op controle bij de vk geweest en bij het voelen hoe de kleine lag, kregen we te horen dat we een flinke baby krijgen zeker geen ramp! Volgens de vk moesten we minimaal maat 52 in huis halen en 'meer' inkopen doen voor maat 56.. Eind volgende maand hebben we de groei echo en dan weten we meer.. Heeft mss meer dames ervaringen dat de vk vantevoren heeft laten weten een flinke baby te krijgen en dat het opzich wel mee viel met de groei echo??
Mijn VK's wagen zich niet aan uitspraken voor een week of 36 (althans, niet zo stellig als die van jou) omdat ze zeggen dat het echt koffiedik kijken is. Sowieso is maat 50 vrij klein en maat 56 vrij normaal bij een baby rond de 3500 gram. Zou me geen zorgen maken dus, pas met een groei echo kunnen ze er echt wat van zeggen!
dankje wel voor je reactie.. ik maak me ook geen zorgen, maar vond het wel 'raar' dat de vk het zei tegen ons.. vanwege verhuizing ben ik moeten wisselen van vk praktijk en het grappige is dat die week ervoor nog de laatste afspraak bij mijn 'oude' vk had en die zei dus precies hetzelfde.. dan ga je een week erna naar je 'nieuwe' vk en die vertelt het je dan ook.. dan krijg je wel haha, dus vandaar mijn vraagje
Ze zeiden dat tegen mij ook toen ik 36 weken was. .... zou een zware baby krijgen, moest zelfs denken aan 9 pond ! Ze is anderhalve week later geboren en woog 2755 gram haha. Dat is toch niet echt zwaar ofzo
Bij mij hebben ze zich zelfs met de echo's nog vergist... Ik had met 37 weken ofzo een echo ivm minder leven voelen. De gyn was er heilig van overtuigd dat mijn kind toen al rond de 3700 gr zat en dus bij geboorte op 40 weken wel zeker rond de 4 kilo zou zijn. Kind werd geboren met 41+3 en woog..... 3385 gram.
Ik zelf zou minimaal een 8 ponder zijn en werd geboren met 3400gram. Ons zoontje was 3700 gram en maat 50 was veel te groot (49cm), dus 50 hoeft niet snel te groot te zijn hoor bij dat gewicht
meestal zijn t een beetje gokjes......als je 56 in huis hebt weet je zeker dat de baby t past dan kan je t altijd nog een keer omslaan
Tegen mij zeiden ze met de groei echo ook dat hij groot was, dat hij minimaal 4 kilo is met 40 weken. Weet helaas nog niet of dit klopt maargoed, nou was ik vorige week bij de vk. Had een andere, die zei, nou jij krijgt wel een kleintje hoor! Volgens mij moet je je er niet te veel op vastpinnen, je hoort zo vaak dat ze verkeerd zitten..
Bij mij wasn et anders om vk zei kleine baby, toen mijn meisje geboren werd woog ze 4270, was echt niet klein, en de andere twee waren wel mooi op gewicht
hier zei de gyn ongeveer 7-7.5 pond en het werd een 9,5 ponder weet je ze kunnen alles wel gaan opmeten....maar het enige waar ze kunnen zien waar een beetje vet op zit is het buikje die kan wat dikker zijn maar hoofd en been opmeten daar zie je geen vet dat is bot wat ze meten.... dus stel de groei van het beentje en de schedel is normaal en het buikje iets dikker kom je iets boven gemiddeld uit... maar dat betekend niet dat er geen dikke armpjes aan kunnen zitten dus het blijft maar een schatting
Hier zei ze met 28 weken ook dat volgens de tabel de baby rond de 4 kg zal zitten maar dat het maar gemiddelden zijn.. Mijn eerste was trouwens 3840 gram en paste echt wel in maat 50 hoor! Hij was 52 cm.
Hier bij de laatste met 36+5 (een week voor de bevalling) een groei-echo gehad. Beeb werd gemeten op ruim 2500 gram. Zou volgens de gyn in die laatste week nog wel 200 gram aankomen. Een week later (37+5) is ze geboren en ze was 2285 gram en 45 cm!! Uuuh, beetje verkeerd gemeten met de echo dus blijkbaar!
Hier afgelopen week een groei echo gehad. Volgens de meting een lang kindje, en gewicht rond de 2200 gram. Nog een kleine 8 weken te gaan en over 3 weken weer een groei echo. Ik ben benieuwd, maar als ik de verhalen zo lees kan het alle kanten opgaan en hoeft zo'n echo het ook niet bij het rechte eind te hebben.
Bij mij zei de vk met 33 weken dat wordt wel minimaal 7/ 7,5 pond. Uiteindelijk woog mijn zoontje met 42+1 3010 gram.