Twijfel over gekozen naam

Discussie in 'Babynamen' gestart door Nin, 8 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nin

    Nin Actief lid

    9 jul 2012
    123
    0
    0
    NULL
    NULL
    Komt dat door de zwangerschap of hebben jullie er geen last van?
    We hebben besloten om voor bij Boaz te gaan. En dan ga ik toch twijfelen, stom he? Of hij wel lekker uitspreekt. door de a.
    Andere optie was Levi, maar ik vind Boaz veel mooier, altijd al gevonden. Onze zoon (N.oah) is helemaal weg van Finn. Dat heb ik eigenlijk nooit wat gevonden, maar hij wil per se dat zijn broertje Finn gaat heten. En nu vind ik het misschien toch wel een grappige naam. Maar ben bang dat ik door de hormonen niet meer helder kan denken.
    Ik vind Senn ook nog steeds wel leuk... Pff
     
  2. koek

    koek Actief lid

    23 mrt 2012
    311
    37
    28
    NULL
    NULL
    ik gooi het op de hormonen! hier gaan we voor de naam die ik altijd al geweldig vind, daarbij een mooie 2e naam gekozen. Nu ben ik heel zeker van de 2e naam maar over de all time favoriet twijfel ik....
    Mooie naam hebben jullie gekozen!
     
  3. nancy1981

    nancy1981 Fanatiek lid

    22 mrt 2007
    1.823
    0
    0
    helmond
    boaz finn

    ik vind boaz een mooie naam
     
  4. Peace

    Peace Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.553
    245
    63
    Ik zou er zelf niet voor kiezen, maar ik vind noah en boaz wel erg leuk bij elkaar staan!
    Al klinkt Noah en Levi ook erg leuk.
    Persoonlijk vind ik Levi leuker.
     
  5. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    Ik zou gaan voor Boaz.

    Ik had het toen ook met mijn oudste... ooooo wat twijfelde ik. uiteindelijken voor de keus gegaan die we hadden. en oooooooooooooooooo wat ben ik blij dat gedaan hebben wat ons hartje in gaf! en niet met mijn hormoontjes zijn meegegaan:D:D:D
    Als "Boaz" er straks eenmaal is. dan wil hij geen finn meer als broertje! en anders een leuk Nickname ;)
     
  6. Tamireya

    Tamireya Actief lid

    25 mei 2012
    492
    0
    0
    oohhhh zo herkenbaar :D

    Wij hebben de eerste keer voor de geboorte een naam gekozen.

    Bij onze eerste zoon hadden we een paar leuke namen maar kiezen konden wij nog niet en toen hij bij 36.2 weken geboren werd kozen wij heel spontaan zijn naam en het past 100% bij hem (gelukkig maar :p)

    Bij onze tweede zoon konden mijn man en ik alleen maar een leuke naam vinden die we beiden goed vonden maar ik wist niet of het wel of niet zou passen...achteraf hebben we wel deze naam gebruikt en ook deze past :)

    Nu zijn wij heeeeel vroeg op zoek gegaan naar namen want oohhh wat is dat moeilijk kiezen als je weer een zoontje verwacht :)
    Meisjesnamen hadden we echt veel bedacht die wij alle twee leuk vonden maar bij de jongens kwamen we echt amper wat tegen ... of manlief vond het niet leuk of ik niet haha.
    Nu hebben we 2 weken geleden de naam gevonden door toeval en ik vind hem nu al echt passen ook al heb ik af en toe wel twijfel of het een leuke naam is omdat hij niet (meer) gebruikelijk is en dus ook best wel wat "ouderwets" ...

    Voor de zekerheid heb ik nog een optie in mijn achterhoofd voor het geval dat ik na de geboorte toch de naam niet zie zitten :p


    Noah en Boaz vind ik wel heel leuk passen ;)
     
  7. claudje1981

    claudje1981 Bekend lid

    31 mei 2012
    612
    0
    16
    Brabant
    zoooo herkenbaar
    bij elke korte engelse naam die bij ons zou kunnen passen kijk ik vriendlief aan , terwijl ik hem aan de meisjesnaam heb gekregen die ik geweldig vind de jongensnaam staat ( tot nu toe ) vast ;)
     
  8. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Niet gaan veranderen hoor! Als je Boaz altijd al heel leuk hebt gevonden, ga je er spijt van krijgen als je nu gaat veranderen. Ik vind het trouwens een super leuke naam!
     
  9. Tuttebell

    Tuttebell Fanatiek lid

    6 nov 2011
    3.108
    0
    36
    Ik vind Boaz ook een erg leuke naam!
    Levi is niet mijn smaak!
     
  10. Nin

    Nin Actief lid

    9 jul 2012
    123
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij onze eerste had ik ook twijfels. Uiteindelijk toch gekozen voor de naam die ik al vanaf mijn zestiende mooi vond. Geen spijt van gehad!
    Dus denk dat ik maar bij Boaz blijf.
     
  11. Had ik ook bij de naam voor mijn zoon.. vroeg me af of het wel bij hem zou passen. Nu bijna 3 jaar later hoort het gewoon bij hem en heb ik er nooit spijt van gehad. Deze keer beetje hetzelfde, bij de jongensnaam die we hebben, maar ik ga er maar voor dat het wel goed komt :)
     

Deel Deze Pagina