Ziek gewoon. Kunnen het ook anders zeggen laten we al die mannen hun staafje er afhakken Kom op zeg in welke eeuw leven we?!
Ja inderdaad! Hupakee, opsluiten de mafkezen en nooit meer vrijlaten, zijn ze nou helemaal van de pot gerukt!
Raar om een niet-islamitisch gebruik in te voeren wat daar sowieso al niet voor kwam. Wacht verdere berichten nog even af.
Zo zie je maar weer hoe goed die mannen zich hebben ingelezen. Mafkezen zijn het. En idd slurfje er dan ook maar af bij deze dwaas.
Ik zeg ook hakkietakkie weg zakkie bij die middeleeuwse boeren. Nog even en de brandstapel komt terug. Trouwens snap het ook niet helemaal, na een bevalling is het downunder toch niet meer in vorm bij de vrouw. Waarom dat gedoe? Mag de ontplofte egel dan ook geen neus meer hebben?
Ziek... Ff serieus die leven echt nog in de middeleeuwen daar! Hoop dat al die vrouwen in opstand komen daar.. Al zullen ze weinig te vertellen hebben daar waarschijnlijk
Van die barbaren verbaast me niks meer. Ik hoop dat heel snel voor de hele wereld duidelijk wordt dat deze beweging niks maar dan ook niks van doen heeft met hoe de islam is bedoeld en is overgedragen door de profeet en zijn familie. Er zijn veel, zelfs vrij expliciete, overleveringen die de nadruk leggen op het recht op seksueel genot voor de vrouw en de plicht van de man om daar zorg voor te dragen Waarmee Isis zich weer te kijk zet als een stel boeren dat tekeer gaat zonder enige kennis van bronnen of gezond verstand.