Dankje, jullie ook allemaal! Net de laatste hand aan t inpakken gelegd... NET genoeg inpak pappier....pfew! Kan niet wachten op de gezichten (heb dit jaar bijna alles alleen gekocht dus buiten mn jongste zoon die ook wat krijgt waar hij niks van weet, weet helemaal niemand wat en DAT ze wat krijgen
YESSSS ! Wat mooi! Gefeliciteerd! Wij zijn niet zulke vierders, maar volgens mij is er per ongeluk toch een pakjesavond ontstaan hier... Het zal vast gezellig worden. Jullie ook allemaal fijne pakjesavond!
He Tammie, ik zie dat Justin 17 augustus geboren is...wat grappig, ik ben 17 augustus 2009 uitgerekend
Iedereen een fijne avond (mijn zoon van 6 zit nu al steeds door het raam te kijken of hij mischien Sinterklaas of een piet ziet )
Wij gaan vanavond gezellig met mijn ouders en broer pakjes avond houden net ookal van me oppas kinderen een sint cadeautje gehad. op de school van 1 van me oppas kids werd mij verteld door de buurvrouw dat ik met de jongste ook naar school moest gaan dus ik had echt geen idee wat ik daar moest gaan doen. had me lieve schat van een oppas kindje samen met papa en mama een brief aan de sint gestuurd dat hij heel blij was met met mij en dat ik heeel lief voor hem was dus ik moest daar naar school en op de schoot bij de sint. en al ben ik 28 op zo'n moment voel je je weer helemaal kind. heb toen een set voorlees boekjes gekregen om aan me 2 schatjes voor te lezen. Maar al bij al was het een geweldige dag en maandag ga ik kerst vieren ga lekker op vakantie naar disneyland
sjanienu1 van harte gefeliciteerd meis dat is het mooiste cadeau wat je krijgen kan.... ik hoop dat cadeau met kerst te kunnen krijgen maar ik vrees er voor
Iedereen een hele gezellige avond! wij moeten nog even wachten tot zondag sjanienu1 gefeliciteerd, dat is wel het mooiste cadeau wat je kunt krijgen! geniet er lekker van!
Super meid, 17 augustus is een prachtige dag om te bevallen Fijne zwangerschap en geniet ervan het gaat hard zat