Hey meiden, Wat een sneeuwt het nu hard he!! Leuk hoor. Ik heb ook zin in zondag. en boven bij de lift?? @ Blueeyes: Jolien weegt nu al 5,3 kg haha.. arme Bojan met zijn prikjes geef hem maar een knuffel van ons. @ maia: ook Fleur aan de prikjes... arme meis.. weet je al wat van je sollicitatie @ lalylola: hoop dat je erbij kan zijn. Hier is alles rustig. Moet de kerstboom nog aftuigen maar vind het eigenlijk wel leuk staan. Wou eigenlijk vanavond gaan sporten maar heb geen zin om in de sneeuw te fietsen.
ja ik ga met dit weer wel boven wachten hoor @solli: ik heb volgende week een 2e gesprek! Dus dat is positief!
ik moet ook de kerstboom nog aftuigen hij hangt en de ballen vallen er uit hihi maar ben te lui (naja, ben te druk bezig met een taartje dus ik kijk straks manlief lief aan hihi)
@ maia: ben benieuwd hoe het 2e gesprek zal verlopen! spannend! @ ladylola: ah balen dat je toch ongesteld bent geworden. deze maand weer nieuwe kansen gelukkig! En ik zou me er niet druk om maken dat je nog geen nieuwe baan hebt terwijl je wel aan het proberen bent om zwanger te raken. De kans dat je voor die tijd nog steeds geen baan hebt, lijkt me vrij klein en je kunt altijd je werk alsnog weer kwijt raken. Ook als je inmiddels al lang en breed kinderen hebt. Maar er is altijd een mouw aan te passen! Gezellig als je komt en je je neefje meeneemt! Hoe oud is hij? @ prikjes: gelukkig ging het bij iedereen goed. Hier vandaag ook en voor het eerst had Tobe echt door dat er iets heel vervelends ging komen. Dat was wel even shit... Hij begon echt te trappelen met zijn been terwijl de spuit er al in zat (de volgende met 14 maanden is pas in de arm) en we moesten hem met 2 man vasthouden zodat de derde kon prikken. Tobe is 79 cm lang en 11260 gram zwaar. Keurig volgens zijn lijn, gelukkig! Gezien al het voedsel wat hij tot zich neemt. De meeting is bij de bibliotheek toch? En dan dus met de lift helemaal naar boven naar la place?
En ik ben vandaag voorgesteld voor een functie in amsterdam (volgens mij) hihi weet niet eens meer precies wat de functie was ooo wat erg. naja, het gaat dus wel lekker op baanzoekgebied. @meeting: ja inderdaad! @merijn: gaat dus goed met Tobe! Ben wel heel benieuwd naar alle kindjes!
he meiden, ik wil de pret niet bederven, maar het ligt heel erg aan het weer of ik zondag kom. Als het dit weer blijft is het denk ik niet te doen voor mij om 'helemaal' naar Amsterdam te reizen. Ik ga even kijken of ik misschien met de auto kan, maar met het OV lijkt me dan niet prettig. Vind het voor Fleur niet prettig in elk geval, voor mezelf maakt niet uit. ik laa het nog wel weten maar dan weten jullie het in elk geval en als ik niet kom ga ik natuurlijk de volgende keer wel mee want ik ben zooo nieuwsgierig naar de beebjes.
Bij mij hetzelfde, ik moet van Bussum komen... Het zou idd morgen gaan sneeuwen...hoop niet te erg! We zien wel... Ik ben niet vies van kou en een beetje sneeuw hoor Maar als het te veel is dan kom ik ook niet. We houden elkaar op de hoogte! Liefs
Hoi meiden, Ik hoop dat het doorgaat zondag heb er echt zin in maar ik begrijp jullie volkomen ik vind het ook niet leuk om door de sneeuw met de kinderwagen te lopen en het ov is drama deed er woens 1,5 uur over om naar mn moeder toe te komen wat eigenlijk 45 min en dan is het nog in a'dam zelf kan je nagaan!!!!! xx
Het gaat vanmiddag sneeuwen geloof ik. Ik denk dat we morgenochtend nog maar even contact met elkaar moeten zoeken hier?
Ja dat is goed! Uur of 10 allemaal online op ZP? Het had ook via Hyves gekund maar Nina heeft geen Hyves Dan kunnen we het even bespreken Hier is het al gaan sneeuwen Tot morgen!!!!!
Ik dacht dat de sneeuw om 3 uur al Amsterdam zou bereiken, maar heb alleen een enkel vlokje voorbij zien dwarrelen! Maar het komt er dus aan waterlelie?
dat is in bussum toch? Hier nook nog niet echt iets gezien, alleen kleine beetjes! Maar als we morgen om 10 uur op zp zijn, is het voor mij sowieso te laat om te vertrekken en om 12 uur in A'dam centrum te zijn.
Ik kan hier wel eerder dan 10 uur zijn. Ik sta toch al om 7 uur naast mijn bed Zullen we anders 9 uur nemen? Dat als iemand vooral besluit niet te komen, dit voor 9 uur laat weten?
als ik besluit om te komen laat ik dat sowieso vroeg weten (ben toch vroeg wakker ) en dan ben ik er sowieso ook wel om 10 uur hihi!
Ik ga proberen wakker te worden hihih meestal komt Bojan om 7 uur en dan slapen we na de fles weer veder. Maar ik ga mn wekker zetten . We zouden elkaar ook kunnen smsen idee?
Hi meiden, Ik kom net thuis van een onverwacht avondje stappen, dus weet niet of ik fit en wakker ben voor de meeting. Sorry het schoot net ineens in mijn hoofd dat de meeting vandaag is! Ik hoop dat jullie me het vergeven. Liefs kim.
Dames, het heeft in Amsterdam niet tot nauwelijks gesneeuwd, maar ze hebben wel een weeralarm afgegeven die nog tot ongeveer vanmiddag duurt met daarbij de waarschuwing dat het in het midden van het land verraderlijk glad kan zijn op de snelwegen. Aangezien er ik geloof 2 met de auto komen, lijkt me dat niet verstandig en moeten we de meeting misschien maar verzetten?
Ik las het ook net van het weeralarm dus besproken hier en ik kom niet. Voor mezelf zou ik misschien nog gaan maar ik ga Fleur er niet aan blootstellen. Sorrie had me zo leuk geleken!!!!!
Begrijpelijk maia. In mijn vroegere woonplaats (waar mijn ouders nog wonen) zijn vrijdag 3 mensen omgekomen door een ongeluk veroorzaakt door gladheid. Echt bizar... Het zijn 2 broers van een meisje die bij mij in de klas zat (plus een vriendin van 1 van die broers). Ze hebben daarmee ook een tegenligger geraakt waardoor er nog eens 2 volwassenen in het ziekenhuis liggen. Dat vind ik altijd zo verraderlijk; je hoeft zelf nog niet eens de veroorzaker zijn, je kunt ook nog altijd worden geraakt door een andere auto.