?? Ik heb nog nooit iemand in zijn/haar blote kont gezien op het strand. Zou dat ook heel raar vinden. Omkleden doe ik of niet of op het toilet bij een horecagelegenheid.
Het lijkt me gewoon zwaar onhandig om te doen, achter een handdoekje met je zandvoeten in je onderbroek. Ik pel m’n zanderige zwemkleding er gewoon thuis onder de douche af altijd, spoelt alles gelijk lekker weg.
Ik moest gelijk and dit topic denken toen ik dit las https://www.me-to-we.nl/kunnen-we-ophouden-applaudiseren-borstvoedende-vrouwen/
Wel mee eens, als we weer normaal gaan doen over borstvoeding wordt het misschien ook weer normaal. En waarom altijd de eeuwige discussie? We voeden allemaal onze baby’s, op welke manier dan ook, hoera!
Ja precies, borstvoeding is gewoon normaal, geen heldendaad. De default manier om je baby te voeden. En gelukkig zijn er ook hele goede alternatieven waarmee een baby ook gezond groeit, ook helemaal prima. Zo irritant dat er van alles wat met babyvoeding te maken heeft vaak zo’n principezaak wordt gemaakt. Doe je ding, hou een beetje rekening met elkaar (je oude opa shockeren met je blote borst, omdat bv altijd en overal maar direct moet kunnen bijvoorbeeld, is niet perse nodig) en geniet van je kleintje.
De grap is dat mijn oude opa, toen onze nicht met haar kleintje langskwam, het juist geweldig vond dat zij gewoon de borst gaf. Want in zijn tijd was dat de gewoonste zaak van de wereld. Helaas is hij overleden vlak voordat ik zwanger was van mijn oudste.
Idd. Sowieso krijgt elke moeder een hoop commentaar en oordelen over haar heen. Ik heb zelf tenminste de meeste oordelen gehoord sinds ik moeder ben.