mama's in het buitenland.

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door mandiie, 14 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mandiie

    mandiie Lid

    14 sep 2012
    75
    0
    0
    turkije, kusadasi
    Hallo, bij deze lijkt het mij heel als jullie mama's woonachtig in het buitenland dingen met mij willen delen zo als scholing cultuur en taal uit het het land van verblijf en hoe dat voor jullie is.ik hoop dat er mama's zijn woonachtig in het buitenland die dit lezen.

    Groetjes!
     
  2. mandiie

    mandiie Lid

    14 sep 2012
    75
    0
    0
    turkije, kusadasi
    Zijn er dan helemaal geen Mama's woonachtig in het buitenland? Ik woon zelf in turkije om mijn situatie wat duidelijker te maken. Ik woon samen met mijn mijnvriend en zoontje elay van vier en halve maand. Ik hoop echt op reacties.heb hier namelijk nog niet echt een sociaal netwerk kunnen maken. Zou het leuk vinden om met mama's te praten in en soort gelijke situatie.

    Groetjes
     
  3. Cryptonism

    Cryptonism Fanatiek lid

    6 feb 2012
    4.310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Je komt iets te vroeg. Momenteel nog niet maar over een aantal jaar hopen we wel naar Griekenland te verhuizen. Maar ja, daar heb je nu weinig aan :D.

    Spreek je wel Turks?
     

Deel Deze Pagina