Angelo is geboren op bevrijdingsdag, is dat geen bevrijding? Hij heeft wel helaas longontsteking en bloedvergiftiging opgelopen, vanwege mijn zwangerschapsvergiftiging. Gelukkig maakt hij het goed en mag misschien woensdag mee naar huis. Het is een voordeel dat de kleine ruim 8 pond weegt, anders had hij het misschien niet gehaald..
Dolphin meid, van harte met de geboorte van jullie zoontje! heel veel sterkte en beterschap voor jullie beiden!
Meid, van harte gefeliciteerd met jullie zoon! Leuke naam Hopelijk mag hij snel met jullie mee naar huis. Gaat het met jou ook goed? Liefs, Corina
hij is vandaag thuis gekomen. Alles gaat goed hier, lekker aan het knuffelen met de kleine.. Morgen komt de kraamhulp hier ( daar hebben we nog recht op) en die zal het een en ander nog eventjes uitleggen. Ik ben benieuwd hoe de eerste nacht gaat worden..
GEFELICITEERD, EN FIJN DAT ANGELO THUIS IS, NU MAAR LEKKER GENIETEN EN KNUFFELEN. gELUKKIG IS HET MET JULLIE GOED AFGELOPEN! LIEFS EVELIEN OEPS CAPSLOCK STOND AAN!
zal zeker lukken ! Hij is nu een beetje misselijk, alles wat ik hem geef gooit hij er weer uit, arme man.. Nu is hij gelukkig eindelijk in slaap gevallen, maar zal denk ik niet lang duren of hij heeft weer honger.