Pijn rondom navel met 36 weken zwangerschap

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by droombeebje, May 30, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. droombeebje

    droombeebje Bekend lid

    Jun 7, 2009
    713
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Vandaag ben ik 36 weken zwanger. Ik heb sinds een paar dagen pijn rondom mijn navel. Echt een onplezierig gevoel dat me 's nachts ook wel eens wakker houdt. Soms straalt het naar boven uit en soms naar onderen. Kan dit te maken hebben met indalen of is het iets anders? Mijn navel is trouwens nog steeds niet 'geplopt'.

    Alvast bedankt voor het antwoord!
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Je navel is een dun stukje huid. Veel vrouwen vinden het ook een raar of vervelend gevoel als je het aanraakt. Er zitten banden rondom je navel en dat is wat je waarschijnlijk voelt. Je navel hoeft niet perse te ploppen!

    Imke
     
  3. droombeebje

    droombeebje Bekend lid

    Jun 7, 2009
    713
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor je antwoord. Ik was even bij de gyn en die heeft er even naar gekeken. Het blijkt een navelbreukje te zijn. Ze doen er nu niets aan, waarschijnlijk hersteld het na de bevalling vanzelf!
     

Share This Page