Ik ben nu 37weken en heb als ik sta zon kramp in mn liezen en benen dat ik bijna niet kan lopen. Naar de keuken gaan is al een hele opgave...heb bijna t gevoel dat ik krukken nodig heb. Ook met staan heb ik vreselijk last van kramp in mn liezen,kont en bovenbenen. Had hier met de eerste helemaal geen last van. Hoop dat babe snel komt want dit is echt niet leuk meer
Kan ook bekkeninstabiliteit zijn... Ik heb zelf veel last van zitknobbels, liezen en billen en bij mij komt dit vanuit mijn bekken. Meer last als je op 1 been staat? Kun je nog op 1 been staan?
Op zich kan ik wel op 1 been staan. Het voelt meer alsof mn spieren heel gespannen zijn en dat ik ze niet kan ontspannen ofzo. Zelfs als ik lig voel ik mn spieren een beetje trekken
Dan valt het ws wel mee met bekkeninstabiliteit. Hoop voor je dat het weer wat wegtrekt. En anders even overleggen met vk of langs de fysio (spieren los laten maken kan ook helpen met ontspannen).
Helpt warmte misschien? Warm bad of kruiken? Ik dacht ook aan bi...maar omdat je nu over de spieren hebt... Misschien toch een soort onrust in je lijf op wat komen gaat?