Voor mijn dochter ben ik elke winter weer op zoek naar specifieke kledingstukken. Zij draagt liever geen broeken en dus veel rokken en jurkjes. Nu moeten die een bepaald model hebben (gewoon recht en simpel), want dat staat haar het leukst. Ik ben van zulk soort rokjes nu al best een flink aantal tegen gekomen. Maarrrrr....ik vind het zo raar om midden in de zomer al te gaan shoppen voor winterkleding . Echt zo dom dat ik hier een topic over open, maar ik kan gewoon de knoop niet doorhakken over of ik nu wel of niet al e.e.a. moet kopen .
Wat houdt je tegen? Het idee dat het 'niet hoort', of omdat je ook twijfelt over de maat ofzo? Ik koop ook al dingen voor het najaar/de winter hoor! Gewoon elke keer iets, dan is het straks niet in 1 keer zoveel geld haha
Ik heb al kerst en Sinterklaas inkopen gedaan (opruiming) Ik koop ook hele jaar (winter) kleding voor mijn oudste, ben allang blij dat ik wat vind dat haar past
ja hoor kan prima van de week heeft dl al haar najaars spul gepast zodat ik wist wat ze nog aanpastte. ml verklaarde me voor gek haha
Ik heb ook al wat voor de winter gekocht hoor Verder heb ik in de sale zelfs al dingen voor volgende zomer gekocht!
Ik heb de afgelopen weken al veel lente /zomerkleren voor volgend jaar gekocht... En veel van de winterkleding afgelopen januari ingeslagen Wel heel veel voor weinig geld
Ik ben ook al winterkleertjes aan het in slaan voor kleine uk die in december geboren wordt. zo schattig die kleine kleertjes. voor mijn andere kids wacht ik tot de herfst. dit omdat ze in de zomer het hardst groeien.
O ik heb ook al een aantal leuke dingen gezien..maar ik durf nog niet vanwege de maat. Ze zit nu al voor het derde seizoen in 110/116. En hield van de week een 122/128 voor maar daar verzuipt ze echt nog in.
Ik ga vanavond de winterschoenen voor mn dochter halen omdat ze anders uitverkocht zijn en wil persé die Ook Sinterklaasinkopen doe ik al wanneer ik een leuke aanbieding qu speelgoed zie. Dus ik zou zeggen lekker gaan shoppen als je al iets tegen komt!
Hier gister winterjassen gekocht (de boetiek hier krijg alle maten 1x dus op is op) Vorige week laarzen voor dochter gescoord en al een groot deel winterkleding nieuwe collectie Absoluut niet gek duis hoor (hoewel gister de kids flink mopperde dat ze winterjassen aan moesten om te passen)
Ik heb net ook al wat voor de jongste gekocht. Voor hem ben ik eerst wel klaar. Voor de oudste heb ik een tijdje geleden wat meegenomen van de zomercollectie wat ook in de winter te dragen is. Als er iets is wat ik perse wil hebben of heel gericht moet zoeken, neem ik het mee wanneer ik het tegen kom.
Dit gevoel herken ik. Ik heb besloten om niet meer in de sale (uitgebreid) te kopen en niet te vroeg van tevoren. Mijn dochter heeft inmiddels zelf een duidelijke smaak, dus daar moet ik toch rekening mee houden. Sowieso staat mijn hoofd nog niet in winterstand. Ik ga wel voor de kinderbijslag kopen, anders grijp ik geheid mis. Maar je moet natuurlijk wel zelf beslissen wat je doet. Misschien kun je nu al een setje of drie kopen en de rest later pas. Er komt vast nog heel veel leuks!
Oooohhhh, als zoveel van jullie al dingen besteld hebben dan doe ik het ook *grinnik* . Het gaat eigenlijk vooral om rokjes. Shirts enzo kan laten ook nog wel, maar ik wil echt persé rokjes met een bepaalde pasvorm hebben.
Hm, ja, dat heb ik ook wel een beetje. A. zit al eeuwen in 98/104, nu nog steeds. Ze is nog niet zo lang geleden opgemeten bij de k.a. en toen was ze nog geen meter, dus 110/116 zal echt nog veeeeeel te groot zijn van de winter ga ik van uit. Maar duo-maten zijn soms ook niet handig en veel is toch duo...
Vorig jaar heb ik dat wel gedaan! Dus lekker doen hoor Ik ben dit jaar niet zeker van haar maat... Ze zit al enorm lang in 92, maar lijkt nu toch naar 98 te gaan, al zijn heel veel 98 dingen toch nog veel te groot. Du ik durf het niet aan dit jaar.
Hier al voor allebei een winterjas ingeslagen haha. Zag ze hangen en ben blij dat ik dat alvast heb. Ook al is het nu 25 graden buiten .