Ik ben even heeeel verdrietig en ben benieuwd of ik de rode ogen nog voor mn werk weg kan krijgen.. Ik weet het, ik ben veel te ongeduldig.. dit is de eerste ronde na de buitenbaarmoederlijke zwangerschap waarbij een eileider verwijderd is. Maandag 16 januari een positieve ovulatie test gehad. En de dag er na flinke buikpijn gehad. Zaterdag en zondag krampjes en felle pijnlijke steken gevoeld dus ik dacht: misschien ... Verder voel ik niet dezelfde symptomen als bij de vorige zwangerschap. Vandaag dus 9 dpo en omdat zoveel vrouwen hier positief testen op die dag heb ik vanochtend ook getest. Omo wit..Pff..hoe ga ik deze dag doorkomen 🙁
9 dpo is ook nog erg vroeg meestal pas vanaf 12dpo en er zijn ook nog genoeg vrouwen die pas na nod testen. Dus het kan nog alle kanten op.
Ja weet ik, bedankt voor je reactie. Maar heb ook geen symptomen dus laat die menstruatie maar komen dan.
kop op.. de eerste ronde.. ik begrijp dat het heel vervelend is.. maar er is vast ook voor jou een zwangerschap weggelegd, test lekker over een aantal dagen nog een keer.. en anders nog een keertje proberen! bij mij duurde het na 2curretages ook een jaar ong voordat ik zwanger werd.. frustrerend misschien, maar blijf geduldig, stress werkt oook tegen..
Hoeveel rondes ben je in totaal al bezig? Het kan inderdaad nog alle kanten op. Geef je lijf ook even de tijd he om te herstellen. Ik hoop natuurlijk dat je over een aantal dagen positief test. Sterkte meis!
Het kan echt nog alle kanten op hoor, bij mijn laatste zwangerschap testte ik 12 dpo (1 dag voor nod) nog negatief en had totaal geen kwaaltjes.... er ligt nu toch een heerlijk meisje naast me te spelen
Ik heb op 9 en 10 dpo getest Omo wit. Wel steeds kwaaltjes enzo op 12 dpo nogmaals getest ivm champagne oud en nieuw en toen een heel licht streepje dus het kan zeker nog!
Ik snap je verdriet! 9 DPO is nog erg vroeg hoor! Ik zou zeker nog wachten tot 12 dpo. En dat je geen symptomen hebt zoals bij de vorige zwangerschap zegt niet alles Elke zwangerschap is anders. Daarnaast krijgen veel vrouwen in de week na de ovulatie allerlei symptomen (of denken die te krijgen) en testen vervolgens negatief. Dus nogmaals, weinig of geen symptomen zegt echt nog niets. Daarvoor is het nog echt te vroeg!