Ik wilde in het begin ook niet te veel mensen aan mijn bed, maar door complicaties zijn er uiteindelijk 5 mensen bij de uitdrijving geweest en dat maakte mij op dat moment helemaal niets uit. Probeer het los te laten dat je niet volledige regie kunt voeren. Het is namelijk niet te voorspellen. Door dat in je achterhoofd te houden kun je misschien ook wat meer ontspannen.
Ik had een vk en een vpk aan mijn bed, en ik heb misschien 2 minuten een gynaecoloog gezien die moest beoordelen of ik pijnstilling mocht (waar overigens geen tijd voor was) Een paar uur na de bevalling nog een kinderarts gezien voor een medische check van ons zoontje en dat was het. Omdat we 48 uur ter observatie moesten blijven heb ik de dagen erna natuurlijk meer mensen gezien, maar dat vond ik niet erg. Ze waren er allemaal om het mij zo comfortabel mogelijk te maken.
Ik heb in het ziekenhuis 2 x wisseling van wacht gehad en echt wel 10 man gezien. Sorry Maar echt, kon me op het laatst niets meer schelen, enige wat telde dat was dat uk er heel snel uit kwam na 20 uur Mijn eigen verloskundige kon helaas niet mee, ze had al verwacht dat het heel lang ging duren trouwens.
Ik heb een hele goede ervaring met bevallen in het ziekenhuis. Was medisch verklaard bij de eerste en dus ingeleid. Ik heb twee gyn's gezien aangezien ze van dienst moesten wisselen halverwege en daarbij een assisterend vk (niet eigen). Maar ik werd heel goed begeleid en heb me geen moment ongemakkelijk of ongelukkig gevoeld. Voelde me juist een soort van veilig dat ik in het zh beviel, omdat alles bij de hand is. Dus het heeft ook veel voordelen Ik wil ook bij de tweede gewoon weer in het ziekenhuis bevallen, gewoon omdat dat me een iets zekerder gevoel geeft. Ik begrijp dat als je je ergens anders op had ingesteld, dat het nu tegenvalt. Maar probeer er niet teveel tegenop te zien! Het komt echt wel goed en zo erg is een zh niet. Succes
Bij de eerste was hier ook het plan om thuis te bevallen, maar uk had in het vruchtwater gepoept en dan wordt het alsnog het ziekenhuis. Tuurlijk baalde ik even, maar alles voor de beeb natuurlijk. Het is me zoooo enorm mee gevallen in het zh. Na de overdracht van eigen vk naar zh vk, alleen deze gezien en 1 verpleegkundige. Het was echt geen in- en uitloop van mensen, ik vond het echt superfijn. Iets wat ik echt totaal niet verwacht had vooraf. Ga het deze keer wederom thuis proberen, maar mocht het weer het zh worden, dan is dat ook prima. Hopelijk vind je wat rust na al deze bemoedigende verhalen en kun je het iets loslaten. Succes!