angstig voor hysteroscopie aanstaande donderdag

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door lobke1, 31 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lobke1

    lobke1 Lid

    4 jul 2015
    83
    0
    6
    NULL
    NULL
    hallo dames,

    22 februari mag ik eindelijk starten met IVF. Ik moet enkel donderdag nog een hysteroscopie laten doen. De gynaecoloog verwacht er niks van, maar dit is een standaard procedure voor de IVF.
    Nu ben ik zoooo zenuwachtig ! Ik heb ooit een HSG onderzoek laten doen en heb toen gezworen dat nooit nog te laten doen.
    Ik vrees dat een hysteroscopie nog pijnlijker is.
    Ik krijg een plaatselijke verdoving in mijn baarmoeder, maar ik ben bang dat eens ze het water in mijn baarmoeder spuiten, de pijn toch gaat doorkomen.
    Algemene narcose vind ik nog erger want ik heb ooit een slechte ervaring gehad met narcose en ben dus voorstander van plaatselijke verdoving.
    Wat niet wegneemt dat ik zou wenen van angst voor het onderzoek.
    Wie heeft hier ervaring mee?
     
  2. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Ik heb een hysteroscopie gehad, maar wel een paar maanden na een bevalling... Ik moest vantevoren naproxen en paracetamol nemen. Ik was ook zenuwachtig!!
    Ik heb uiteindelijk helemaal niets gevoeld, behalve van het warme water wat weer uit me stroomde. Geen pijn dus.

    Sterkte!
     
  3. Jiska

    Jiska Fanatiek lid

    6 mrt 2007
    1.477
    3
    38
    Overijssel
    Ook gehad met slechts een pijnstiller vooraf en helemaal niks gevoeld! HSG was bij mij ook pijnloos, overigens. Maar ik snap je stress van tevoren want die had ik ook best wel... In de meeste gevallen valt het reuze mee, moet je maar denken!
     
  4. Jes80

    Jes80 Lid

    26 jan 2016
    41
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb in juli ook een hysteroscopie gehad en had me ook voorbereid op een pijnlijk onderzoek maar ik heb nagenoeg niks gevoeld!
    Succes!
     
  5. Tess27

    Tess27 Fanatiek lid

    31 jul 2013
    3.477
    1.140
    113
    Almere
    Ik was ook echt zenuwachtig maar zou t zo nog een keer doen , echt amper wat van gevoeld.
     
  6. StrayCat

    StrayCat Fanatiek lid

    2 jul 2014
    1.298
    4
    38
    Ik heb heb het ook gehad en was ook heel erg bang en zenuwachtig. Ik kreeg pijnstillers van te voren. Maar het viel echt heel erg mee. Ik denk dat een HSG pijnlijker is. Ik hoop voor jou dat het ook meevalt.
     
  7. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Bij het HSG heb ik zelf ook veel pijn gehad, tranen liepen ook over mijn wangen... Hysteroscopie hebben ze bij mij onder de narcose gedaan, omdat ik tegelijkertijd ook een laparascopie had...

    Hopelijk valt het mee, maar de reacties van andere dames hier zijn wel positief! Veel succes gewenst! En niet teveel stressen vooraf hoor, dat doet er geen deugd aan! ;)
     

Deel Deze Pagina