Anna..............hieh......wat spannend meid! Nou, dat moet haast toch wel goed gaan? Duim gewoon nog door hoor! liefs
donderdag bloedprikken vrijdag uitslag de testen liggen te kloppen in de kast! zo bang voor teleurstelling
hee esser het gaat nog steeds goed hier geen duivels te ontdekken en dat terwijl ik toch heel uitgebreid het papiertje bestudeer hoor we beginnen een beetje te geloven dat dit ons moment word maar ja je weet het niet he met de cryo terugplaatsingen was ik al lang ongesteld geweest dus dat is goede hoop toch? met jou alles goed? hoe voel je je met de medicatie? liefs
Oeh anna........dat klinkt goed.........! Hopen en duimen, hopen en duimen...... Voel je je al anders als anders? Heb zelf het idee dat wanneer je zwanger bent, je dit als vrouw zijnde 'voelt' zeg maar...... Snap je een beetje wat ik bedoel? Nou goed, alle signalen zijn zo hoopvol bij jullie.... Test je toch stiekem morgen samen al? Hier gaat het redelijk, heb de ergste periode van de progynova al achter de rug. We worden vrijdag of zaterdag ochtend gebeld door het lab ivm het ontdooien......nog even spannend dus liefs
toen ik vorige keer zwanger was voelde ik helemaal niets heb wel 100 keer aan mijn moeder gevraagd of dat normaal was.... nu heb ik wel wat last van krampjes vond vandaag bloemen bij mijn schoonouders ontzettend stinken. dus heb misschien zelf wel het idee dat het zo is. maar ik durf het gewoon niet te voelen denk ik vorige keer was zo'n teleurstelling dus misschien dat dit voort komt uit zelf bescherming. voor jullie ook weer spannen dus ik duim voor je hoor dat ze maar mooi ontdooien!
hee mieppie vanmorgen al vroeg in het ziekenhuis om te prikken idd morgen kunnen we bellen voor de uitslag we gaan niet zelf testen dit ene dagje houden we ook nog wel uit hoop ik hahahahaha hoe gaat het met jou?
Hoi Anna, Ik spiek even mee op je topic en wow, wat super stoer van jullie dat jullie nog niet gaan testen. Echt een dicipline hoor. Ik duim voor je dat de uitslag morgen een zwangerschap mag aanwijzen. Liefs Lena
Anna, nóg een dag wachten , haha, zit gewoon helemaal goed... anders had je allang bloed gezien! Ik hoop dat ik snel mag volgen, ben inmiddels voor de 4e dag aan het spuiten. Volgende week puregon erbij en dan ergens begin maart ws de punctie.. ook erg spannend dus . Lief dat je ernaar vraagt. En ik blijf gewoon nog een dagje voor je doorduimen !
ooh anna wat spannend meid. dat je dat volhoud zeg om niet te testen. maar je voortekenen zeggen mss al genoeg. ik duim voor je [-o< x lisa.
en Anna? Heb je al gebeld? Ik ben erg benieuwd en hop natuurlijk op een prachtige uitslag. Liefs Lena
jaaaaaaaaaa we zijn zwanger! we geloven het nog niet helemaal het is zo onwerkelijk.... 10 maart krijgen we de eerste echo! thanxx voor jullie lieve berichten en steun!