Deels mee eens. Maar dan nog zie ik liever geen kind ipv een ongewenst kind. Ik zie het dan ook niet als moord. De redenen voor abortus heb ik wel zo mijn mening over, maar je kunt niet zeggen dat abortus in het geval van geen veilige seks 'moord' is, maar bij een verkrachting niet.. Anti abortus voorlichting vind ik zeer ernstig. Zeker als het om tieners gaat. Ik ben zelf christelijk opgevoed en heb op een reformatorische school gezeten, ik weet hoe ze daar erover denken en hoe anderen erop veroordeelt worden. Dat kán gewoon niet.
Dus een kind van laten we even zeggen 14 of 15. Moet dan op de blaren zitten. Een ongewenst kindje waar niet voor gezorgd kan worden? Ouder moeten het dan maar regelen of adoptie? En bij oudere die geen kind willen die moeten maar gewoon een kind nemen en hopen dat ze wel van het kind gaan houden? En als dat niet gebeurt nog steeds op de blaren zitten? Kind houden en er voor zorgen. Minimale liefde want niet gewenst, hoe wil je getraumatiseerde kinderen hebben. Want op de blaren zitten klinkt mooi maar de enigste die blaren krijgt is het kindje.
Helemaal eens! Zoals in dit artikel maar weer blijkt... https://www.ad.nl/buitenland/moeder-van-dood-aangetroffen-baby-in-vijver-van-belgisch-natuurgebied-is-17-jarig-meisje~a8e2a80c8/
Met mensen die gelijk over moord beginnen hoef ik niet eens in discussie te gaan, dus spreek die ook niet persoonlijk aan. Ik vind dat net zoiets als militante vegans die over moord beginnen. Maar ik vind het wél heel triest dat mensen direct een oordeel klaar hebben. Helaas zijn dat juist vaak mensen die zich toeschrijven aan een geloof dat er volgens mij op hamert om géén oordeel over anderen te hebben. Tegen die mensen wil ik alleen maar zeggen: het is te hopen dat er bij jouw dochter nooit sprake zal zijn van een verkrachting.
Ik ontdek net dat er abortusbuddys (samennaardekliniek.nl) bestaan. Mensen die meegaan naar je afspraak, je langs eventuele demonstranten loodsen en je bijstaan waarin je dat maar wil. Ze kunnen je vervoer regelen als je je slecht voelt nadien en je mag praten maar hoeft dat helemaal niet. Ik vind dat echt prachtig. Mooi dat die kant ook bestaat als tegenpool van dit. Ze zoeken geen nieuwe mensen anders had ik me per direct aangemeld. Ik ben in ieder geval blij dat ik mijn kind(eren) niet naar een school stuur waar dit soort dingen worden gefaciliteerd. Waarschijnlijk sluiten deze scholen sowieso al aan bij het gedachtengoed van de ouders omtrent dit onderwerp. Een gevoel van vrijheid in zelfbeschikking zit er helaas voor deze kinderen daarom toch al niet in.
Ik vind ze niet zo zeer heftig, maar wel gruwelijk irritant. Vreselijke zalvende stem die zo semi geïnteresseerd gaat zeuren. Ik krijg echt de rillingen over mijn lijf als ik haar al hoor, de rest hoor ik al niet eens echt meer.
https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/5266951/ola-verloor-haar-zwangere-poolse-vriendin-iza-we-moeten-actie Arme vrouw. En hoeveel zullen er nog meer zijn en komen? Of doodgaan omdat ze op een onhygiënische manier een illegale abortus ondergaan.