koude pijnlijke voeten van binnenuit - juist met dit warme weer?

Discussion in 'De lounge' started by Athina, Jun 24, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,809
    3,339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Herkent iemand dit? Het gaat dan wel om mijn dochter van 9 . Ze heeft dit weleens vaker gehad herinner ik me nu. Maar het is zo zielig. Haar voeten doen echt pijn en ze omschrijft het dus als kou. Met als gevolg dat ze op haar toch vrij warme slaapkamer in haar onderbroek in bed ligt, maar wél met sokken aan en het lakentje om haar voeten gewikkeld.

    Aan de buitenkant voel ik niet echt wat aan haar voeten. Met google schiet ik weinig op tot nu toe. Iemand die het herkent?

    Groetjes
    Athina
     
  2. nicole18

    nicole18 Fanatiek lid

    Nov 20, 2013
    4,613
    1,155
    113
    Zou het groeipijn kunnen zijn?
     
  3. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    Aug 5, 2019
    2,439
    4,367
    113
    Het klinkt mij niet bekend maar het deed me wel denken aan het broertje van presentatrice Rachel Rosier, haar broertje had een zeldzame ziekte, alleen dan precies het tegenovergestelde:

    "Hij had een zeldzame ziekte, hij had enorme pijnaanvallen aan zijn voeten en benen, alsof ze in de brand stonden. Hij zocht heel erg verkoeling en liep rond met ventilators en bakken koud water.“
     
  4. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    Sep 13, 2014
    9,446
    4,241
    113
    Dacht ik ook aan idd
     
    nicole18 likes this.
  5. Willemijntje19

    Willemijntje19 Fanatiek lid

    Apr 26, 2016
    2,394
    1,205
    113
    Female
    Ik zit ook te denken aan groeipijnen, maar ik durf er ook niet goed uitspraak over te doen.

    Zelf heb ik ook wel eens hele pijnlijke voeten, vooral bij vermoeidheid en dan voelt dat ook akelig koud en moeilijk warm te krijgen. Alleen bij mij voelen ze dan daadwerkelijk ook echt koud aan de buitenkant.
     
  6. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,809
    3,339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    groeipijnen zou best kunnen inderdaad.. daar had ik deze pijn niet aan gelinkt. Dacht daarbij altijd aan de knieen. Wat ze volgens mij vorig jaar ofzo ook gehad heeft.
    Ik probeerde al een beetje te masseren - maar dat werkte niet- voelde alleen maar gek ;) tja.. voeten zijn wat dat betreft lastig, kriebelt al snel.

    Nu ik ga googlen op groeipijn voet, kom ik meer dingen tegen die herkenbaar zijn.
    Bedankt dus voor het meedenken!
     
    nicole18 likes this.
  7. Suuzan

    Suuzan Fanatiek lid

    Dec 21, 2013
    1,805
    655
    113
    Ik heb er geen verstand van, maar probeer met je mee te denken. Vermoeide voeten misschien? misschien ligt het aan de stand van haar voet. Wellicht door een fysiotherapeut/podoloog of met een inlegzooltje te verhelpen.
     
  8. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,809
    3,339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Dat zal zéker meespelen: Ze heeft lange, dunne voeten/tenen en heeft dus ook een steunzooltje sinds vorig jaar september/oktober. Máár..... niet in haar sandalen natuurlijk. In de zomer is dat een stuk lastiger, bij 'normaal' weer heeft ze nog wel haar gympen aan waar de zooltjes inzitten, maar nu niet. Ik heb ook gedacht dat dat de pijn veroorzaakte, maar de pijn die ze daar eerder van had, was heel anders.
    Online las ik ook dat hypermobiliteit ook mee kan spelen; nu is ze dat niet officieel- maar ze is wel heel flexibel (als ze haar hiel naar de billen trekt, trekt ze 'm met gemak door náást haar heup :eek: ) .
     

Share This Page