Makelaar kiezen, waarop letten? De makelaar die aan ons ons huis verkocht hand nooit zo ver zijn mond open dat ik op zijn kiezen kom letten.
Als jij mee mocht doen aan the voice... Dan zouden alle oordoppen op deze wereld in no-time uitverkocht zijn...
Ik vind dit zo'n mooi verhaal dat ik de twee jongste kinderen dit verhaal ga vertellen. Helaas heb ik de oudste al verpest met een verhaal over eitjes en zaadjes.
Blauwe lippen en blauwe handjes bij dreumes van 13 maanden Daarom liggen hier de stiften altijd achter slot en grendel.
kortdurende paniekaanval?' Daar ga ik niet eens op reageren, want voor ik op 'Plaats reactie' heb kunnen drukken, is de aanval alweer over.
Allergieën - Alternatieve geneeskunde Alternatieve geneeskunde? Ja daar word ik ook altijd een beetje allergisch van!
Zitten en liggen in Gouda Nee sorry, geen ervaring mee. Ik loop of ren meestal als ik in Gouda ben...
Zitten of liggen in gouda. Mag toch aannemen dat je in zon grote stad wel ergens kan zitten of liggen.
Toen ik hem plaatste dacht ik al: deze komt in het topictiteltopic terecht met als antwoord 'pan'. Maar ik kon geen slimmere titel verzinnen, haha.
Ouderwetse ei kook dingen... *mickey mouse clubhuis deuntje* ei kook ding, ei kook ding, ei kook ding! (Oooh, toodles!!!)