hoi dames hoe zit dit tijdens de ramadan ik weet dat de mensen pas bij zonsondergang gaan eten maar hoe zit het met het bereiden van het eten? Ik heb het proberen te zoeken op google maar kon het niet vinden.
Gelukkig mag dat gewoon, zou wel onhandig zijn als je pas om 22.00 uur zou mogen beginnen met koken .
dit snap ik ik was eigenlijk ook meer benieuwd naar hun eigen eten de kinderen komen niks te kort die krijgen zat..
Nou ben ik wel beniuewd wat je bedoelt met buurtbemiddeling. Maar je mag etenswaren vastpakken, koken, bereiden of ermee werken zolang je niet eet en drinkt.
nee meerdere keren op de dag ik dacht dus meerdere keren voor de kinderen en in de avond om kwart over 10 voor zichzelf maar dan gaat dit toch wel weer terug gekoppeld worden. ik vind dit niet echt bepaald rekening houden met je buren
Al in gesprek met ze geweest? Wat jammer, buren hoor je heel goed te behandelen. Zou ze daar op aanspreken, dat ze binnen hun geloof goed meoten zijn voor buren dus waarom ze zich daar dan niet aan houden. Al hoort iedereen natuurlijk altijd goed voor de buren te zijn ongeacht of je geloof er iets over voorschrijft of niet.
Zie nu pas je hele verhaal Hoe oud zijn hun kinderen dan en is het lawaai met koken kan ik me niet voorstellen Wij vasten ook hebben 4 kids en die gaan vaak half 9 na bed en soms eten ze mee maar gaan erna direct na bed
Ja ik vind ook beetje vaag hahah Als het nou al gehele irritatie overlast is maar tijdens het koken Somalische mensen zijn vaak mensen die met veel in een huis wonen grote gezinnen Maar als je nou is met hun gaat praten en gewoon op normale manier uitleggen dat nou kinderen vroeg slapen etv