dames vraagje in ben ondertussen 3 keer in gesteld geweest maar na mijn 2de zwangerschap lijkt het nergens meer op als wat het was. ik had echt 5 dagen heel heftig en veel verlies. en nu in zou het nog met een inlegkruisje kunnen handelen bewijze van en dan een dag of 4. kan het zijn dat je na een zwangerschap veel minder heftig ongesteld bent?? na mij eerste was er geen verschil als met daar voor nu dus wel
Ik lees even mee, ben vandaag voor het eerst weer ongesteld geworden na mijn zwangerschap en het lijkt nergens naar.... 3 druppels en het is weer weg Na mijn 2e had ik juist extreem veel bloedverlies na de zwangerschap, zo erg dat ik elke maand tabletten kreeg van de gyn om het een beetje normaal te houden (als je het normaal vind om echt elk half uur en een tampon en maandverband te verwisselen)
Ik dacht al dat ik me begin mei vergist had met één dagje bloedverlies. Waarschijnlijk toch ongesteld geweest voor de eerste keer.
Dat kan best. Ik was na m'n 1e zwangerschap superweinig ongesteld elke keer. Heerlijk! Was ook zo weer klaar daar mee. Maar... na de 2e zwangerschap is het nog erger dan voor m'n 1e zwangerschap... De laatste keer had ik 1½ week bloedverlies... Waardeloos natuurlijk.
hier ook stukke minder na de bv ben er al voor naar de ha geweest... kon gebeuren zei hij. moest blij wezen. want het kan ook heel anders zei hij
nou, hier dus andersom.. had voorheen eigenlijk nergens last van.. en nu na de 3e zwangerschap, voel het al dagen van te voren aankomen, lig echt krom van de pijn nu.. niet echt leuk.. ga binnenkort er maar is de ha voor opzoeken..
Ik heb het tegenovergestelde ben juist heel erg ongesteld geworden na de zwangerschap. Veel pijnkrampen er bij en PMS heb ik er nu bij... voor de zwangerschap was ik veel minder erg ongesteld. denk dat het dus wel degelijk kan dat iemand veel meer of juist veel minder ongesteld is na een zwangerschap. Ik heb net een tijd lang de minipil geslikt cerazette daardoor werd ikniet meer ongesteld. Ook ik heb dagen vantevoren al veel pijn in mijn rug en hoofd! en ben heel chagarijnig. ben nu gestopt met de minipil om te kijken hoe het nu gaat, gaat het niet dat begin ik weer
ik had voor m'n zwangerschappen altijd last van hevige krampen, veel bloedverlies en enorme hoofdpijn tijdens de leuke dagen van de maand na de bevallingen nergens nog last van, zelfs zo weinig dat ik het niet eens meer merk als ze zijn doorgezet .. heb dus voor de zekerheid altijd iets bij me bloedverlies is nog amper iets, geen krampjes meer en ook geen hoofdpijn ! .. zalig
Ik heb ook amper last na mijn zwangerschap Daarvoor was het best heftig. Geen BV gegeven overigens...
Hier ook minder last. na mn eerste was er geen verschil, na mn tweede is het echt veel minder. Ideaal Ik ben wel aan de pil weer, maar dan nog is de onttrekkingsbloeding in de stop week minder heftig dus. 1 dag redelijk en de rest zou ik bij wijze van met 1 maandverbandje af kunnen per dag!
bij mij kan het niet van bv komen, ik heb altijd fv gegeven, ik denk echt dat het verschilt per zwangerschap of zo.....Ik had echt verwacht dat ik nu nog erger ongesteld zou worden dan na de 2e,maar dat valt dus reuze mee in mijn geval
hier ook. heb altijd best heftige "bezoekjes van oma" gehad maar sinds de bevalling (uitgescheurd en uitgerekt) lijkt het nog erger te zijn. ik heb er verder geen heftige bijkwalen zoals hoofd- of buikpijn van wel heb ik nu elke keer duidelijk kwaaltjes die duiden op een eisprong en als ik mijn cyclus bereken klopt het dan ook dat die er aan komt. ik slik al sinds mijn 18e geen pil meer en heb ook geen bv gegeven, waarschijnlijk dat het meetelt, na mijn bevalling was ik netjes op tijd ongesteld en ook weer netjes regelmatig elke maand.
Hier ook veel heftiger ongesteld na beide bevallingen, na een tijdje zakt het weer. Nu lekker aan de prikpil, helemaal niet meer ongesteld, heeeerlijk