Ik heb weinig keus hè, maar ik heb me helemaal ingesteld op een zwangerschap van 42 weken, dus ik houd het nog wel even vol. Vervelend van die wond, ik had idd iets gelezen bij de mama's. Zo is het niet zo leuk natuurlijk, blij dat je nu weer opknapt.
Oja Dientje,zag dat je bij "Ik ben zwanger" iemand had gefeliciteerd,maar die had al een miskraam gehad. Stond een beetje knullig...ook al was het niet expres.
Ik moet volgende week woensdag weer naar de VK en dan hoor ik meer. Dan ga ik waarschijnlijk mee doen aan de SERINAM-studie Langer dan 42 weken zwanger: de Serinam-studie Als je langer dan 42 weken zwanger bent (dat heet serotien), mag je niet meer thuis met een verloskundige bevallen. Je moet dan in het ziekenhuis bevallen onder leiding van een gynaecoloog. Zolang de conditie van het kind het toelaat, wacht de gynaecoloog af tot er iets gebeurt. Soms wordt de bevalling ingeleid door het kunstmatig breken van de vliezen of het toedienen van weeënstimulerende middelen. Het breken van de vliezen wekt weeën op en kan zo de bevalling in gang zetten. In de Serinam-studie onderzoeken we wat het effect is als de verloskundige de vliezen kunstmatig breekt als de zwangere vrouw (bijna) 42 weken is. We zijn benieuwd of dan meer vrouwen spontaan, zonder verdere ingrepen, bevallen. Alle zwangere vrouwen die langer dan 41 weken zwanger zijn, zullen wij uitnodigen om mee te doen aan het onderzoek.
ja ik heb echt de hele hema collectie geloof ik...(volgens mij heel veel kindjes maar ze hebben ook zulke leuke dingen!) Ik heb jouw foto's ook gezien, ik vind ze erg leuk! Wat een poepie!
ja idd als jij er niet helemaal zeker van bent zou ik er nog goed met hem over praten voor dat ie het laat doorknippen
loeki, lijkt me interesant om mee te doen aan zo'n onderzoek, proefkonijntje pientje gefeliciteert met je 1ste verjaardag hier op het forum, TAART!
Thanks hehe ja weinig keus inderdaad....gelukkig heb je er op ingesteld! Dat weekje kan er ook nog wel bij!
Ja, wat is nou een weekje, als de kleine het gewoon ged blijft doen en ik voel me niet vervelender dan ik me nu voel is het best vol te houden hoor, we moeten immers de 2007 pagina's nog volmaken.
nou pientje ik ben nog niet zover dat ik zeg wel ja doe maar 10 (zoals meliske hihihi) maar ach wie weet wat de toekomst brengt eerst maar even zien hoe ik jasmine de eerste tijd verzorgd krijg