ja? thanx! Maar geloof niet dat ie die elke dag ga gebruiken, dan moet ik iedere keer dat temp-kaartje op de achtergrond veranderen, dus de hele banner opnieuw maken
Weltrusten Loeki! Ik ga ook zo denk ik,als ik mezelf kan losweken van de pc Post je ook bij tempkaartjes Meliske? Anders moet je dat hier doen hoor,kunnen wij mee gluren en analyseren 8)
ja vruchtbaar slijm, duidelijk tempverschil, goed geklust natuurlijk en nu maar tempen en afwachten. loeki, slaap lekker en natuurlijk hoop ik op een beebje van jou kant
Je hebt al wel eerder een flinke tempdip gehad voor zover ik kan zien? Ow we gaan slapen,menno maakt al aanstalte. Weltrusten allemaal en tot morgen!
nee daar niet, zal morgen vroeg is kijken of het veel werk is om die banner iedere dag opnieuw te maken, anders doe ik dat wel, want als ik hier tempkaartjes plaats is dat offtopic he
Ahjoh dat geeft toch niet! Tenzij je het zelf niet wilt natuurlijk! Oke zet de pc nu echt uit doei doei!
Zo weer flink wat pagina's gekletst in een paar uurtjes hahaha! O mijn man gaat een tosti voor me halen mmmmmm.......nog even niet naar bed dus. Wat blijft het rustig met de baby's?!
Nou prima Meliske, het is een redelijk tevreden baby (mij zoontje huilde meer wat ik me kan herinneren). Ze huilt eigenlijk alleen als ze honger heeft. Morgen komt die muts van het consultatiebureau en die neemt een weegschaal mee dus dan kunnen we even zien hoe het met haar gewicht is, maar dat zal wel goed zijn want ze krijgt al wat bollere wangetjes. Ja mijn man wilde een broodje shaorma, maar daar ben ik niet zo gek op dus voor mij een pita ham/kaas. Lekker hoor!