Zet hem op Mirtje! Ja idd iemand moet de laatste zijn Messie! Hoe zit het dan met die Renate19 die in het zwanger lijstje staat?
Mirtje, spannend! Messie, je mag dan wel de laatste worden, maar dat maakt je niet minder Nog eventjes en dan zijn we allemaal mama! Mo, wat een zak hooi, die baas van jou! Natanya, Renate zal al heus wel bevallen zijn, ze heeft zich alleen nog niet gemeld.
Hallo April mamma s. Ik was zelf uitgerekend op 30 april en schreef/las af en toe mee op deze forum. 2 mei om 00.24 ben ik bevallen van een zoon, Emir Mustafa, 3620 gram en 50 cm. De kraamverzorgster is overmorgen voor het laatst en het gaat goed gelukkig. Dit wou ik ff melden groetjes,
Gefeliciteerd Ozzy, met jullie zoontje! Fijn dat alles goed gaat. Geniet nog maar van de kraamhulp, zolang het nog duurt!
Ozzy gefeliciteerd! Enne meiden bedankt! Last is inderdaad not least... Maar goed, het rommelt wat in de zin van regelmaatig 'ik wordt ongesteld'gevoel. Even dacht ik 1 kramp/wee te hebben maar die duurde erg kort en is inmiddels alweer 3 kwartier geleden. Mijn VK belde, ze was tevreden met het ongesteldheids gevoel en zei dat het dan toch iets gedaan heeft. Morgen om 11:45 word ik weer gestript en als dat niets uithaalt mag ik woensdag om 11:00 voor de CTG en intake bij de gyn. We zullen zien, we hebben nog 2 dagen. Mijn opa en oma waren hier net, gezellig, maar die arme mensen zijn ook helemaal zenuwachtig en gestresst! Nouja nu maar weer eens bedenken wat we gaan eten vanavond. groetjes!
Bambino, ook hier nogmaals gefeliciteerd met jullie dochtertje, mooie naam! messie, suc6 meid! Hopelijk zet het snel door!
hoi dames! Hier alles goed, maar de dagen vliegen om dus vind maar weinig tijd om even te reageren Messie; hou vol meid. Het einde komt in zicht! En iemand moet de EER hebben de laatste te zijn! Mirtje; spannend meid. Zet m op!
Bambino wat een schattig meisje heb je! Loeki heb je een nieuwe recente foto van Annika? Meliske al misselijkheid of andere typische zwangerschapskwaaltjes?
ha! Wel herkenbaar die ongie krampjes aan het begin maar dat had ik je al verteld. 24 mei een echo bij de VK? Spannend hoor!
Er wordt hier ook nog gezellig gekletst zie ik. Spannend meliske de echo. Wil je ook weer weten straks wat het wordt? Messie, is het nog een beetje uit te houden? Gelukkig is het niet echt warm meer. Tenminste, daar had ik de laatste weken nog best last van.
ja ik wil het wel weer weten., want ik kan nu eigenlijk niks meer kopen, omdat ik alles natuurlijk al heb, dus als ik straks weet wat het wordt, dan ga ik lekker gericht kleertjes kopen
ja kan me voorstellen op een gegeven moment ben je unisex uitgekocht.. Ben heel benieuwd wat het geslacht nu is Meliske!
Het is best uit te houden hoor, ook met het warmere weer trouwens maar goed beetje regen is ook wel weer eens lekker! Als het maar weer snel zonnig wordt! Straks lekker wandelen met de wandelwagen....
ps nog niet verteld, beetje vies maar goed we kunnen hier alles kwijt toch? maar ben dus de slijmprop nu echt wel verloren vanmiddag, een dikke klont met oud bloed er in..