Ja zeg ik ben al 100 jaar niet naar de kapper geweest. Nee als ik morgen meer hoor, dan maar bij een andere kapper of anders verteld/ verzet mijn kapster maar iets.
Wat een lief kaartje! Ja een draaipoging heeft het minste risico zegt de vk. Maar dat wil ik juist niet door alle enge verhalen. Een ks, kan startproblemen geven bij het kind. En een stuit is de meest risicovolle.
Loeki, ik was blij dat ik die nog net gemaakt had Ik had nog een leuke fotosessie willen doen met m'n man erbij en daar een foto van willen gebruiken, maar ja.....
Nee maar moet wel met mijn lange uitgelopen haar alle visite ontvangen, hihi. Meiden jullie peppen me wel op. Jullie zijn schatjes.
Nou Janne, je bent wel streng voor je kapper hè. Morgen net zo ferm tegen je VK zijn hoor en je niet om laten praten.
Nou je hebt ook kappers die aan huis komen en in het ZH zijn ook kappers, ga je daar toch even langs, je moet toch herstellen, volgens mij komen de ZH-kappers ook gewoon aan je bed hoor.
De kapper ken ik beter dus daar durf ik ook meer tegen te zeggen. En tegen de gyn niet ( het is nl niet mijn eigen gyn, daar durf ik ook niets bij te zeggen, maar oke) Het is de gyn die we bij de 1e mk hadden. Juist het gaat allemaal super! Vorige jaar zat ik ook op woensdag in die wachtkamer met mk2. Tjonge jonge, lekkere planning.
Ik ben er nog beduusd van. Hopelijk horen we morgen meer. Echt heel raar. Die kleine schopt maar, hij moest eens weten.
Mooi kaartje Jopie! Echt heel leuk, zo persoonlijk! Janne ik kan het me wel voorstellen hoor dat je naar de kapper wil. Ik ben ook blij dat die van mij vorige week nog is geweest. Ik zei nog, ik wil wel een beetje knap op de bevallingsfoto's staan, niet met zo'n coupe medusa!
Nou dan hoef je je iig niet druk te maken om de levendigheid, jou kindje heeft vast een agpar-score van 10.
Janne, Errug goed! Heb lekker vanmiddag buiten in de zon gezeten met Dylan. Jaha, hij mag al naar buiten! Hebben jullie ook genoten van het mooie weer?
Ik had wel naar buiten gewild maar met al die bouwvakkers hier op de daken en de bijpassende herrie zit ik daar dus echt niet ontspannen. Ik hoop dat ze snel opzouten, kan ik ook nog ff van de zon genieten.