Goedemorgen dames nog geen nieuws zie ik? spannend hoor ik heb weer lekker geslapen vannacht, scheelt een hoop extra handdoeken op en onder dat matje! mijn buik staat helemaal strak, voel echt overal baby zitten.... gisteravond was ik een beetje depri, was er van overtuigd dat de baby pas eind april komt. ik hoop wel wat eerder, ben t zo zat... sorry hoor meliske: wat fijn dat je iemand gevonden hebt die hetzelfde meegemaakt heeft, daar kan je toch anders mee praten dan met mensen die het niet hebben meegemaakt. hopelijk kunnen jullie elkaar goed steunen! ik had ook al een bloedneus vannacht, heb ik wel vaker de laatste tijd, alleen mijn linkerneusgat, haha. ik ga even douchen...
Cilia, ik ben al aardig gewent aan het zeiltje en toen ik vanacht een hoestbui had was ik blij dat hij er onder lag, want mijn Tena was niet meer afdoende. Ik heb in mijn bed geplats Einde van ATWT, ja Tascha het is en blijft een soap hè.
Nee, want het is niet van haar, één DNA-test en dat is duidelijk, bovendien schijnt ze een zusje van Carly te zijn dus die leggen het wel bij.
cilia - jou kleintje komt vast en zeker eerder als eind april! Dat duurt nog zolang, en je zit al bijn a op het eind! Komop meid nog even volhouden.
Dat van die DNA is logisch, maar ik wist nog niet dat het een zusje van Carly was. Is dat dat hele verhaal met die vrouw die beweerd dat carly haar kind vermoord heeft.
Denk het, Mo kwam er een paar weken geleden mee aanzetten, weet er niet het fijne van, maar het lijkt me niet onwaarschijnlijk. Die heks heeft er vast ook iets mee te maken. Cilia, jij hoeft echt niet tot eind april hoor, nog max. 18 dagen, 25 als het erg goed zou gaan, maar meestal laten ze je niet meer dan 14 dagen overtijd lopen hoor.
ik ga zo geloof ik maar eens wat doen, even wat schoonmaken en zo. Ik blijf zeker mee lezen hoor, maar heb geen zin in lijn 4 en er is niks anders op tv.
Nou mijn hele buikholte is baby, mijn man vraagt zich openlijk af waar mijn organen zich nu verstopt hebben mijn bm zit nog steeds op zo'n 32 cm hoogte en komt eerder omhoog dan dat hij gaat dalen.
Goedemorgen allemaal, Nog geen nieuws zie ik. Hier alles prima. Meliske: fijn dat je met iemand schrijft die hetzelfde heeft meegemaakt. Tascha: ja echt een medisch wonder, en je baby blijft nu mooi zitten. Cilia: ja herken ik ook. Een grote baby in de buik, en dat voel ik ook echt, Loeki: wie heeft dan allemaal het email adres gegeven? Moet ik dat ook doen? Ik heb besloten om een schutting te plaatsen tussen de buren en ons huis. Nu is er een klein muurtje ( 1.35 hoog) en een heg ( klein stuk 1.80 hoog en een deel 1.35 hoog). Te weinig privacy dus. Dus die schutting komt er dit weekend. Helemaal zin in. ATWT heb ik gister al gezien. Het kindje van gwen is toch zelf overleden? of is het ook echt vermoord, dat wist ik niet.
Wat fijn bosi van die schutting, wij hebben dat ook metteen gedaan toen we hier kwamen wonen, ik vind het toch wel heel erg fijn om wat privacy te hebben. Vorige week zaterdag hebben we ook een boompje gekocht die best hoog wordt, hopelijk groeit ie snel en hebben de achterburen ook geen zicht meer.
Dat moet je zelf weten, Mo en Evon hebben contact, ik heb iig het emailadres van Janne en Meliske, Janne heeft het adres van Zorra, meer weet ik zo niet, maar er zijn misschien nog wel meer adressen uitgewisseld. Als je het fijn vind dat iemand je adres heeft kun je een PBtje naar diegene sturen natuurlijk, ik heb nog wel een aantal gewone adressen, maar dat contact gaat natuurlijk heel traag. Vermoord? Ik zou het niet weten, zou Craig dat gedaan hebben?
badje heeft niet veel geholpen misselijk blijft. ja tascha kweet niet wat er aan de hand is met mij de laatste tijd, 't is 't een achter 't ander. om crazy te worden. cillia heb dat gevoel ook 't is echt de buik vol, dat zijn mijn gyn ook op de laatset controle en 't is daarmee dat het zowel vanboven als vanonderen duwt, toch een wonder dat de bay daarin past é. Annabel
Wat vervelend Annabel, bij mij is het ook een en al baby hoor. Helpt een Rennie of zo ok niet tegen de misselijkheid? Dat wil bij mij nog wel eens helpen. Verder maar gewoon rustig aan doen denk ik. 8) zonnetje komt hier door, heerlijk, nog wel fris buiten, maar het ziet er weer heerlijk uit vanachter glas.